VYTVOR ORIGAMI A VYHRAJ

SI LEN KROK OD SKVELEJ CENY

ODOVZDAŤ ORIGAMI

S origami pre dobrú vec

Konica Minolta oslávi tento rok 150 rokov, a to sa musí osláviť. Pripravili sme si pre teba zábavnú firemnú aktivitu v skladaní origami. Na stole v kancelárii už na teba čakajú dosky so súpravou na kreatívnu tvorbu. Inšpiráciu a návody nájdeš všade na internete. Čas už beží, pusti sa do toho!

O čo sa hrá?

Autor najlepšieho a najkreatívnejšieho orgiami získa voucher v hodnote 150 € na e-shop alza.sk nebo mall.sk. To ale nie je všetko, myslíme aj na vašich kolegov. Pre víťaza a jeho pobočku zorganizujeme teambuilding s dobročinným alebo ekologickým presahom. Tak čo, namotivovali sme ťa?

Dokedy súbory odovzdať?

Svoje origami (pokojne aj viaceré, pre väčšiu šancu na výhru) odovzdaj do 18. 6. 2023 pomocou tohto formulára. Po odovzdaní ti do e-mailu príde potvrdenie, že sme tvoje výtvory dostali.

Ako bude súťaž prebiehať?

Po ukončení termínu odovzdania orgiami vyberieme za každú pobočku max. 3 najlepšie origami. O absolútnom víťazovi ale budete rozhodovať vy prostredníctvom Yammeru. A aby to bolo fér, autori zostanú v anonymite. Výtvor, ktorý získa najviac lajkov, sa stane víťazom.


Už ste videli naše inšpiratívne video k 150. výročiu?

Cesta Konica Minolta a vízia Imaging to the People sa začala už pred 150 rokmi s cieľom robiť veci inak. Na našej 150-ročnej ceste sa odohralo nespočetné množstvo príbehov a inovácií radu produktov. Rovnaká sila, ktorá nás poháňala vtedy vpred, nás sprevádza až doteraz. A to je iba začiatok.