Business inovácie

Business inovácie


Hľadáte podporu inovatívneho myslenia vo vašom podniku alebo na pracovisku? Preskúmajte ešte dnes európske Business Innovation Centre (BIC) a zapojte sa!

Business Innovation Center vytvára zákaznícky orientované riešenia zamerané na digitálnu a kultúrnu transformáciu, rast a vývoj vašej spoločnosti.

 

Konica Minolta is driven by innovation

Our teams are focused on giving shape to ideas in a creative environment, through technology and business incubation. Passionate about creating new technologies to improve the lives of our global community, we have a strong focus on collaborating and co-innovating with clients, start-up companies, academics and leading-edge partners to develop new offerings in the areas of digital workplace, sensing & information management, business technology and healthcare.

Konica Minolta sa ako organizácia so silnou kultúrou inovácií, ktorá sa neustále vyvíja, vždy venovala vývoju nových technológií a kreatívnych nápadov, ktoré poskytujú skutočnú zmenu miliónom ľudí.
 
Súčasťou globálnej stratégie spoločnosti Konica Minolta je viesť riadenie podnikateľských inovácií, na základe čoho založila obchodné inovačné centrá (BIC) v 5 hlavných regiónoch po celom svete s poslaním hlbšie pochopiť potreby svojich zákazníkov - a tým vytvoriť novú hodnotu a pozitívny vplyv na spoločnosť.
 
BIC sa usilujú o vyvinutie nového produktu, služby a rozvoj podnikania, počas celého životného cyklu od myšlienky až ku komercializácii, a podporujú globálnu zákaznícku základňu Konica Minolta - od malých podnikov až po nadnárodné organizácie - tým, že chápu, ako posuny na trhu neustále vytvárajú potrebu zmeny.
Tieto vznikajúce technológie a podnikové riešenia sa potom komercializujú a kombinujú s produktmi a službami na vytvorenie nových obchodných príležitostí.
 

O európskom BIC:

Business Innovation Center (BIC) Europe je vedúcou jednotkou v rámci Konica Minolta Europe, ktorá je zodpovedná za inovácie. Ako dôveryhodný partner BIC Europe inovuje so zákazníkmi, partnermi a akademickou obcou zameranou na vývoj nových a inovatívnych riešení.
 

Kontaktujte nás

Potrebné pre priradenie príslušného obchodného zástupcu.
Vami uvedené údaje slúžia výhradne iba na tento konkrétny účel. Plné znenie našich Zásad ochrany osobných údajov nájdete tu.

Mám záujem aj o ďalšie novinky zo sveta Konica Minolta:
Príležitostne zasielané informácie budú o aktuálnych produktoch a službách spoločnosti Konica Minolta Slovakia, ktoré sa týkajú Vašich osobných záujmov. Údaje budú spracované v súlade s Podmienkami používania.

Polia označené * sú povinné!

Note - your current cookie settings will exclude you from receiving promotional updates via email! To allow those updates, update your cookie settings