Business inovácie

Business inovácie

Riešenie potrieb zákazníkov pomocou pokročilých zásad riadenia inovácií


Hľadáte podporu inovatívneho myslenia vo vašom podniku alebo na pracovisku? Preskúmajte ešte dnes európske Business Innovation Centre (BIC) a zapojte sa!

Business Innovation Center vytvára zákaznícky orientované riešenia zamerané na digitálnu a kultúrnu transformáciu, rast a vývoj vašej spoločnosti.

 

Konica Minolta is driven by innovation

Our teams are focused on giving shape to ideas in a creative environment, through technology and business incubation. Passionate about creating new technologies to improve the lives of our global community, we have a strong focus on collaborating and co-innovating with clients, start-up companies, academics and leading-edge partners to develop new offerings in the areas of digital workplace, sensing & information management, business technology and healthcare.

Konica Minolta sa ako organizácia so silnou kultúrou inovácií, ktorá sa neustále vyvíja, vždy venovala vývoju nových technológií a kreatívnych nápadov, ktoré poskytujú skutočnú zmenu miliónom ľudí.
 
Súčasťou globálnej stratégie spoločnosti Konica Minolta je viesť riadenie podnikateľských inovácií, na základe čoho založila obchodné inovačné centrá (BIC) v 5 hlavných regiónoch po celom svete s poslaním hlbšie pochopiť potreby svojich zákazníkov - a tým vytvoriť novú hodnotu a pozitívny vplyv na spoločnosť.
 
BIC sa usilujú o vyvinutie nového produktu, služby a rozvoj podnikania, počas celého životného cyklu od myšlienky až ku komercializácii, a podporujú globálnu zákaznícku základňu Konica Minolta - od malých podnikov až po nadnárodné organizácie - tým, že chápu, ako posuny na trhu neustále vytvárajú potrebu zmeny.
Tieto vznikajúce technológie a podnikové riešenia sa potom komercializujú a kombinujú s produktmi a službami na vytvorenie nových obchodných príležitostí.
 

O európskom BIC:

Business Innovation Center (BIC) Europe je vedúcou jednotkou v rámci Konica Minolta Europe, ktorá je zodpovedná za inovácie. Ako dôveryhodný partner BIC Europe inovuje so zákazníkmi, partnermi a akademickou obcou zameranou na vývoj nových a inovatívnych riešení.
 

Kontaktujte nás

Vami uvedené údaje slúžia výhradne iba na tento konkrétny účel. Plné znenie našich Zásad ochrany osobných údajov nájdete tu.
Mám záujem o zasielanie informácií prostredníctvom e-mailu:
Príležitostne zasielané informácie budú o aktuálnych produktoch a službách spoločnosti Konica Minolta Slovakia, ktoré sa týkajú Vašich osobných záujmov. Údaje budú spracované v súlade s Podmienkami používania.

Polia označené * sú povinné!