DIGITÁLNY PODPIS

INTELIGENTNÁ KANCELÁRIA

 

DIGITÁLNY PODPIS

DIGITÁLNY PODPIS

BEZ STRÁT

Koniec fyzického posielania dokumentov na podpis a nekonečné čakanie, ich následné vyhľadávanie, či prípadné straty.
 

ODKIAĽKOĽVEK

Zmluvné strany môžu uzavrieť dohodu nezávisle od seba, hoci aj na druhom konci sveta, ale napriek tomu v tej istej chvíli.
 

JEDNODUCHO

Nemusíte nič inštalovať, a napriek tomu môžete podpisovať kedykoľvek a kdekoľvek, napríklad z mobilného zariadenia na pár klikov.
 

RÝCHLO

Právne záväzný dokument môžete vytvoriť v priebehu niekoľkých minút.

ZJEDNODUŠUJEME SPÔSOB, KTORÝM ĽUDIA A FIRMY PODPISUJÚ DOKUMENTY 

Či už uzatvárate zmluvy, objednávate, alebo doručujete, potvrdzujete dodanie či prevzatie, poskytujete služby, požičiavate peniaze, predávate, kupujete, ponúkate, alebo jednoducho len potrebujete podpísať zmluvu či iný právne uznateľný dokument, je tu pre vás pripravený balíček pre digitálne podpisovanie dokumentov od Konica Minolta.

 

NOVÉ MOŽNOSTI  

Elektronické podpisovanie otvára nové možnosti a  spôsoby uzatvárania dohôd, kedy obe strany môžu zmluvu uzavrieť nezávisle od seba, napríklad aj na druhom konci sveta, ale napriek tomu v tej istej chvíli.

 

V SÚLADE S NORMOU PRE CELÚ EU

Vďaka využitiu najnovších technológií otvára naše riešenie nové možnosti identifikácie, do celého procesu zavádza automatizáciu a výrazným spôsobom zvyšuje bezpečnosť všetkých strán uzatvárajúcich zmluvu. Riešenie zaisťuje 100 % platný a bezpečný elektronický podpis. V súlade s normou eIDAS sú tieto dokumenty platné v celej EÚ. ​ 

 

KDEKOĽVEK A V REÁLNOM ČASE 

Vďaka mobilným zariadeniam, ktoré sú neustále pripojené na internet, môžete dohodu uzavrieť v reálnom čase, na ľubovoľnom mieste a v akejkoľvek situácii. Nemusíte nič inštalovať, naša webová aplikácia funguje na všetkých počítačoch a inteligentných zariadeniach.
​ 

 

EFEKTIVITA

Právne záväzný dokument môžete vytvoriť za pár minút. Ušetríte čas, náklady a životné prostredie. Viac ako 80 % dokumentov je elektronicky podpísaných do 24 hodín, čo zefektívňuje biznis a automatizuje celý proces.

Chcete vedieť viac?

Nechajte nám na seba kontakt a my vám zavoláme.