Flexibilné riešenia, ktoré zjednodušujú vaše IT


Integrované IT služby pre vaše podnikanie

S informáciami v našej DNA vám IT služby spoločnosti Konica Minolta môžu pomôcť čo najlepšie využiť digitálnu transformáciu. Zvýšením prevádzkovej efektívnosti bez kompromisov v oblasti bezpečnosti zabezpečíme, že vaše podnikanie bude v budúcnosti zabezpečené.

Revolučná IT platforma

Naša ponuka Workplace Hub znižuje komplexnosť IT, odstraňuje opakované IT úlohy, dáva koniec neželaným rozptýleniam a optimalizuje celkové výdavky na IT. Vytvára infraštruktúru pre budúcnosť posilňovaním vašej súčasnej technológie. Použite ho na zvýšenie všetkých alebo časti vašej prevádzkovej spôsobilosti pomocou riešenia, ktoré rastie s vami, čím môžete zabudnúť na svoje IT dnes a zamerať sa na rozvoj svojho podnikania na zajtra.


Riadené IT služby

Oddelenia IT dnes - najmä v malých a stredných podnikoch - čelia stále rastúcej zložitosti úloh. To vedie k vysokým nákladom a viaže zdroje IT potrebné na inováciu. Outsourcingom všetkých alebo časti správy IT infraštruktúry vám poskytneme pokoj - a viac času a energie, aby ste sa mohli sústrediť na vaše podnikanie.

 

Informačný manažement

Každým dňom sa množstvo informácií exponenciálne zvyšuje: súbory dokumentov, e-maily, online materiály, faktúry a mnohé ďalšie sa hromadia do obrovského objemu údajov. Neštruktúrované informácie, často neklasifikované, sú uložené na rôznych miestach a hlavným problémom je zvyčajne chýbajúca konzistentná dátová infraštruktúra, ktorá vytvára časovo náročné administratívne a nezabezpečené procesy. Optimalizujte svoje podnikové procesy relevantné pre informácie využívaním balíka služieb Managed Content Services (MCS) spoločnosti Konica Minolta.

 

Inteligentné IP video riešenia

Na základe spolupráce medzi spoločnosťami Konica Minolta a MOBOTIX poskytujeme riešenia ďalšej generácie sieťovej bezpečnosti. Náš spoločný vývoj produktov sa zameriava na riešenia, ako sú monitorovacie procesy vo výrobných zariadeniach, s cieľom podporiť inováciu pracovného toku, alebo nové produkty, ako napríklad „Riešenia podpory starostlivosti“, ktoré by mohli byť použité na monitorovanie obyvateľov v domoch opatrovateľskej starostlivosti. 

Sústreďte sa na svoje podnikanie - s pomocou našich služieb!

Štruktúrované podnikové procesy, ako aj robustná a bezpečná IT infraštruktúra, sú základom hospodárskej súťaže na súčasných trhoch. Obchodné služby spoločnosti Konica Minolta vám pomôžu optimalizovať vaše procesy a uľahčiť používanie informácií. Naše portfólio zahŕňa poradenské služby, implementáciu infraštruktúry a riadené služby. S našou podporou môžete zabudnúť na svoje IT dnes a zamerať sa na rozvoj vášho podnikania na zajtra.