Pohľady tých, vďaka ktorým fungujeme.


 

Úžasní ľudia v Konica Minolta

Ocenenie, nadšenie, emócie a hodnoty - to je to, čo Úžasní ľudia v Konica Minolta znamenajú. Ľudia v Konica Minolta vám poskytnú pohľad na „zákulisie“ ich každodennej práce: projekty, produkty a vášne.

Čítať ďalej
Patrick Stucke
quotation marks

Na oddelení Servis a podpora sú úlohy delegované s vysokou mierou zodpovednosti a ponúkajú mi veľkú flexibilitu pri predstavovaní a zavádzaní nových nápadov. Pracujem na medzinárodnej úrovni a som v úzkom kontakte s kolegami z celej Európy, Japonska a iných regionálnych ústredí, ako sú USA. To mi dáva neustálu príležitosť na rozširovanie mojich skúseností a v medzinárodnom kontexte sa vždy stretávam s úžasnými kolegami.

Patrick Stucke

Servis a podpora

Frauke Flüthmann
quotation marks

Som vďačná, že po absolvovaní štúdia marketingu na vysokej škole som mala možnosť vybudovať širokú medzinárodnú sieť medzi kolegami v spoločnosti Konica Minolta, získať množstvo odborných poznatkov a pracovať na mojich vlastných projektoch. Nedokážem si predstaviť žiadnu lepšiu prípravu na moju novú pozíciu Špecialista na korporátnu komunikáciu Junior, než na marketingovej stáži v európskom ústredí spoločnosti Konica Minolta!

Frauke Flüthmann

Stážistka

Nicolas Führ
quotation marks

Minulý rok som sa zúčastnil programu technických inovácií. Bola to hodnotná zmena oproti mojej každodennej práci, ktorá mi pomohla uvažovať inak. Veľmi si cením príležitosť rozvíjať spolu s kolegami z rôznych oddelení a krajín naše nápady a som veľmi hrdý na výsledok.

Nicolas Führ

Program technických inovácií

Berit Hillmer
quotation marks

Každý deň v spoločnosti Konica Minolta je iný; vždy sa stretávame s novými výzvami, ktoré náš tím potrebuje uchopiť a riešiť. Moje úlohy sú veľmi rôznorodé a závisia od konkrétnych potrieb zákazníka a individuálnej situácie.

Berit Hillmer

Global Major Accounts

Začnite svoj príbeh aj vy!

Zoznam voľných pracovných pozícií