ScanFlow

ScanFlow je komplexným univerzálnym konektorom, ktorý umožňuje prevádzať papierové dokumenty do editovateľných či prehľadávateľných formátov a následne ich ukladať alebo použiť v nadväzujúcom systéme.


Vďaka aplikácii ScanFlow eliminujete prácne a časovo náročné prepisovanie papierových dokumentov do vašich firemných systémov a ich zložité prehľadávanie a dosiahnete tak významné uľahčenie a zjednodušenie. Intuitívne ovládanie plne integrované do multifunkčných zariadení Konica Minolta i prepracovaná mobilná aplikácia umožňuje užívateľom zvýšiť efektivitu ich práce, pričom stále používajú iba zariadenie, ktoré dôverne poznajú.


Produkt ScanFlow umožňuje jednoduché skenovanie papierových dokumentov priamo do formátov MS Word, Excel, a do prehľadávateľného PDF. Okrem toho poskytuje základné riešenie pre efektívnu a rýchlu archiváciu naskenovaných dokumentov s možnosťou zadávania informácií priamo z panelu multifunkčného zariadenia či mobilného zariadenia.


Naviac ponúka ScanFlow funkcionalitu archivácie dokumentov, ako sú napr. faktúry, zmluvy, či iné dokumenty potrebné k archivácii. Administrátor definuje adresáre, do ktorých majú byť dokumenty ukladané a taktiež pravidlá pre pomenovanie súborov. Užívateľ potom už len zvolí archív, zadá parametre súboru, ako napr. kľúčové slová dokumentu, a naskenuje. ScanFlow zmení dokument do prehľadávateľného PDF, doplní zadané parametre a uloží ho do zvoleného adresára podľa pravidiel pomenovania súboru.


Funkcie

Funkcie

Jednoduché skenovanie do e-mailu alebo do adresára

  • sPDF, WORD, EXCEL, jpg, tif, pdf
  • Možnosť vyhľadávanie príjemcu v AD, LDAP

Skenovanie do archívu s OCR do formátu sPDF

  • Definovanie viacerých adresárov
  • Dynamické pomenovanie súborov
  • Zadávanie meta-dát priamo z panelu multifunkčného zariadenia
  • Možnosť volania externého spracovania

Autorizácia užívateľa

  • Interný zoznam (importovateľný z csv, xls)
  • AD, LDAP
  • Integrácia s overením užívateľa na MFP

[CMSAbstractTransformation.DataBind]: Invalid property identifier character: &. Path '', line 1, position 1.

Na stiahnutie

Brožúra Scanflow

Kontaktujte nás

Kontaktujte nás
Potrebné pre priradenie príslušného obchodného zástupcu.
Vami uvedené údaje slúžia výhradne iba na tento konkrétny účel. Plné znenie našich Zásad ochrany osobných údajov nájdete tu.
Mám záujem aj o ďalšie novinky zo sveta Konica Minolta:
Príležitostne zasielané informácie budú o aktuálnych produktoch a službách spoločnosti Konica Minolta Slovakia, ktoré sa týkajú Vašich osobných záujmov. Údaje budú spracované v súlade s Podmienkami používania.

Polia označené * sú povinné!

Poznámka - vaše aktuálne nastavenie cookies vás vylúčia z prijímania propagačných noviniek e -mail! Chcete -Li tieto aktualizácie povoliť, aktualizujte nastavenia cookies.