Komerčné kamerové sledovanie

Riešenie pre malé a stredne veľké podniky prispôsobené na mieru vašim potrebám

Vaše zabezpečenie je našou prioritou


Každý deň sú malé a stredne veľké podniky po celom svete vystavené požiarom, krádežiam, vandalizmu a ďalším škodlivým incidentom, pričom mnohým z nich sa dá jednoducho vyhnúť. Kancelárske priestory a sklady sa môžu javiť ako jednoduché ciele pre zlodejov, ale komerčný kamerový sledovací systém môže významne prispieť k prevencii škôd. Bezpečnostné kamery MOBOTIX vám poskytnú dokonale ostrý záznam kriminálnej scény, a zďaleka nielen to. Tak urobte krok vpred a zabezpečte budúcnosť svojej spoločnosti.

Spoločnosť Konica Minolta ponúka riešenia, ktoré zmenia spôsob, akým vnímate zabezpečenie. Môžete sa spoľahnúť na vysoko kvalitnú videoinfraštruktúru navrhnutú tak, aby vám poskytla pokoj a istotu, a zároveň vám umožnila využívať snímanie obrazu zo všetkých možných uhlov, termálne rozpoznanie, automatizáciu, vysokú kvalitu, jasné zobrazenie, hemisférický obraz, e - mailové upozornenia a množstvo ďalšieho.


Naše riešenia komerčného kamerového sledovania ponúkajú komplexný systém zabezpečení prispôsobený moderným potrebám vašej spoločnosti. Umožní vám investovať do bezpečnosti a budúcnosti a pomôže vám sústrediť sa na základné úlohy, zatiaľ čo vaša videoinfraštruktúra bude riadená profesionálnym spôsobom.


Riešenia komerčného kamerového sledovania sa vyznačujú následujúcimi vlastnosťami:


  • Jasný a ostrý obraz pre lepšiu preukázateľnosť 
  • Menšie požiadavky na údržbu (a následne nižšie celkové náklady na vlastníctve), čo znamená kratšiu návratnosť vašej investície
  • Najnižšia spotreba energie - ekologické video cez sieť IP
  • Zabezpečenie proti kybernetickým útokom pomocou šifrovanej komunikácie


Reklama (pre malé a stredne veľké podniky)

Reklama (pre malé a stredne veľké podniky)

Všetko z jedného zdroja

Systém zabezpečenia MOBOTIX nevyžaduje žiadnu ďalšiu infraštruktúru. Investíciami do komerčného kamerového sledovania sa vyhnete starostiam o samostatné podporné systémy, software i centrálny server.

Ušetrí vám nielenže čas a energiu, ktorú by ste inak zrejme venovali hľadaniu vhodných prvkov, ale taktiež predstavuje cenovo výhodnú a finančne transparentnú voľbu a omnoho spoľahlivejšie riešnie, ako ponúkajú viacprvkové systémy. Všetky procesy, ako sú správa udalostí a poplachov, nahrávanie a spracovanie obrazu, sú vykonávané miestne, teda vnútri bezpečnostnej kamery.

Hardvér
Omnoho viac než len štandartné riešenia.

Kamery MOBOTIX je možné používať v širokom rade rôznych oborov a sú po celom svete známe svojou vynikajúcou spoľahlivosťou. Ponúkajú špičkovú energetickú účinnosť a najvyšší stupeň presnosti. Jediná kamera môže diskrétne sledovať celú oblasť bez slepých miest.

Softvér
Systém pre správu videa - všetko z jedného zdroja

Systém správy videa (VMS) MOBOTIX je intuitívne a flexibilné softwarové riešenie od spoločnosti MOBOTIX pre správu videa, analýzu obrazu a ovládanie zariadení. Systém VMS nevyžaduje žiadny server pre správu a všetko, čo potrebujete, je vstavané, takže sa nemusíte obávať inštalácie nových riešení.

Služby
Dokonalý univerzálny balík

Budeme vás sprevádzať v každej fáze procesu, aby sme vám poskytli istotu, že budete ťažiť z dokonalej koncepcie všetkozahrňujúcich bezpečnostných riešení. Na základe počiatočnej podrobnej konzultácie, zahrňujúcej prieskum a analýzu pracoviska, identifikujeme riešenie prispôsobené na mieru, ktoré bude riešiť konkrétne potreby vašej spoločnosti, s cieľom optimalizovať a vylepšiť celú vašu videoinfraštruktúru. Riadna správa projektu bude zahŕňať profesionálnu inštaláciu, po ktorej budú nasledovať služby vzdialeného monitorovania, ktoré budú kontrolovať stav infraštruktúry IT a siete, a taktiež údržba, ktorá zaistí bezproblémovú prevádzku systému videozabezpečení.

Komerčné kamerové sledovanie

Komerčné kamerové sledovanie

Ucelené samostatné riešenia

Kamery MOBOTIX predstavujú výrazné zlepšenie celého procesu spracovania obrazu. Záznamy majú vynikajúcu kvalitu, aj keď sa objekty rýchlo pohybujú alebo sú zlé svetelné podmienky. Vďaka ostrosti poskytovaného obrazu môžete vždy presne zistiť, čo sa deje v areáli. Vysoko kvalitné spracovanie obrazu umožní získať i tie najmenšie detaily, zatiaľ čo inovatívna detekcia pohybu vám prezradí, čo presne máte sledovať.


Snímač MxActivity rozlišuje vietor alebo pohyb vtákov od skutočne podozrivých aktivít, a znižuje tak výskyt falošných poplachov až o približne 90%. Odozvu systému na detekovanú aktivitu môžete rýchlo a jednoducho automatizovať, môžete ju nakonfigurovať tak, aby systém otvoril zábrany pre oprávnené vozy a v určitú dennú dobu reagoval na podozrivý pohyb pomocou zvukovej správy.


Možnosti sú nekonečné. Jednoducho si prispôsobíte radu funkcií komerčného kamerového sledovania podľa svojich individuálnych požiadaviek. Záleží len na vás.


Inteligentné videozabezpečenie vám umožní sústrediť sa na riadenie spoločnosti a dosahovanie obchodných cieľov bez toho, aby ste sa museli znepokojovať inštaláciou. Medzi najdôležitejšie vlastnosti patrí:

Úplný systém

Úplný systém

Nie je vyžadovaný centrálny server

Nie je vyžadovaný centrálny server

Rozšíriteľné riešenia zabezpečenia

Rozšíriteľné riešenia zabezpečenia

Audiosystém s obojsmerným prenosom zvuku

Audiosystém s obojsmerným prenosom zvuku

Detekcia pohybu

Detekcia pohybu

Automatizácia

Automatizácia

Sofistikovaná analytika

Sofistikovaná analytika

Tento multifunkčný samostatný bezpečnostný systém predstavuje najlepší spôsob, ako zaistiť bezpečnosť kancelárie alebo skladu. Sledovacie kamery MOBOTIX sú vysoko intuitívne a jednoducho sa učia, ale náš tím vám v prípade potreby rád poradí a ukáže, ako nastaviť systém tak, aby vyhovoval potrebám vašej organizácie. 


Ak sa chcete dozvedieť viac, neváhajte nás kontaktovať.

Vaša bezpečnosť je naším cieľom

Profesionálne video bezpečnostné riešenie pre malé a stredné podniky

Stiahnuť

Kontaktujte nás

Kontaktujte nás

Vami uvedené údaje slúžia výhradne iba na tento konkrétny účel. Plné znenie našich Zásad ochrany osobných údajov nájdete tu.
Mám záujem o zasielanie informácií prostredníctvom:

o aktuálnych produktoch a službách spoločnosti Konica Minolta Slovakia, ktoré sa týkajú mojich osobných záujmov. Údaje budú spracované v súlade s Podmienkami používania.

Polia označené * sú povinné!