Udržateľnosť

 

Myslíme na zajtrajšok

 

Spoločnosť Konica Minolta sa zaväzuje k udržateľnosti - pre obchodný úspech svojich zákazníkov, pre spoločnosť a pre budúce generácie. Záväzok spoločnosti k trvalo udržateľnému svetu sa prejavuje aj v našich príspevkoch k dosahovaniu globálnych cieľov OSN v oblasti trvalo udržateľného rozvoja. Keďže zmena podnebia je jedným z bezprostredných globálnych problémov, činnosti v oblasti klímy sú jedným z hlavných cieľov spoločnosti.
 

Podporujeme aj našich zákazníkov, ktorí sa v oblasti udržateľnosti snažia dosiahnuť svoje ciele. S našimi riešeniami pre udržateľnosť môžu zákazníci dosiahnuť vyššiu efektívnosť a nižšie náklady, ako aj formovať zodpovedné digitálne pracovisko. Zákazníci sa môžu spoľahnúť na vysokú kvalitu riešení udržateľnosti spoločnosti Konica Minolta: nezávislé ratingy a hodnotenia potvrdzujú našu angažovanosť.
 

Získajte viac informácií o našich službách spojených s udržateľnosťou:

Na stiahnutie:

Kontaktujte nás!

Spojíme Vás s naším tímom venujúcim sa udržateľnosti.

Odoslať e-mail
Potrebné pre priradenie príslušného obchodného zástupcu.
Vami uvedené údaje slúžia výhradne iba na tento konkrétny účel. Plné znenie našich Zásad ochrany osobných údajov nájdete tu.

Mám záujem aj o ďalšie novinky zo sveta Konica Minolta:
Príležitostne zasielané informácie budú o aktuálnych produktoch a službách spoločnosti Konica Minolta Slovakia, ktoré sa týkajú Vašich osobných záujmov. Údaje budú spracované v súlade s Podmienkami používania.

Polia označené * sú povinné!

Note - your current cookie settings will exclude you from receiving promotional updates via email! To allow those updates, update your cookie settings  

Find out more about our sustainability approach: