Workplace Hub pre váš priemysel

Vaše podnikanie je rovnako jedinečné ako odvetvie, v ktorom pôsobí. Rozpoznávame jednotlivé výzvy a s Workplace Hub poskytujeme špecifické komplexné riešenia, ako sú napríklad nižšie uvedené a ďalšie!

Miestna samospráva: Automatizácia procesov vo veľkoobjemovej obchodnej komunikácii

V čase znižovania rozpočtov, zvyšovania nákladov a zvyšovania očakávaní lokálne autority, ako je tá vaša, hľadajú nové spôsoby, ako zvýšiť produktivitu, zefektívniť procesy a slúžiť verejnosti rýchlejšie, presnejšie, efektívnejšie a bezpečnejšie. Preto stojíte pred výzvou uspokojiť širšiu škálu potrieb vašich obyvateľov v oveľa kratšom časovom rámci. Workplace Hub urýchľuje vašu digitálnu transformáciu pomocou flexibilného dizajnu služieb, automatizovaných pracovných tokov a lokálnych služieb.

Realitné agentúry: Vaše dáta kdekoľvek a kedykoľvek v blízkosti vašich zákazníkov

V kontexte veľmi silnej konkurencie, kde kupujúci a predávajúci sú informovaní a odborní spotrebitelia, je nevyhnutné konať rýchlo, akonáhle sa naskytne príležitosť. Vaši pracovníci musia mať nástroje, ktoré im umožňujú prístup k informáciám kdekoľvek a kedykoľvek. Workplace Hub integruje a spravuje celý rad rôznych služieb a riešení, ako napríklad nástroj na spoluprácu Workplace Go, ktorý zvyšuje agilitu a flexibilitu zamestnancov.

Obchod: Všetko v jednom na ochranu vášho podnikania

Maloobchodný sektor čelí s rastúcimi požiadavkami spotrebiteľov a dodávateľov na poskytovanie najlepších cien spolu s inovatívnymi výrobkami neustálemu tlaku na vývoj. V sektore, kde je tvrdá konkurencia neľútostná a marža stále viac napätá je neustále sledovanie nevyhnutné na to, aby ste chránili svojich zamestnancov a zákazníkov pred krádežami a podvodmi. Váš IT systém musí preto pokrývať rôzne požiadavky, ako napríklad dodržiavanie predpisov o ochrane údajov. S Workplace Hub vám ponúkame kompletné a bezpečné riešenie, ktoré vám ušetrí čas a umožní vám venovať sa nevyhnutným veciam pre vaše podnikanie.

Právne kancelárie: Všetko v jednom pre bezpečnú správu informácií

Pretože podnikáte v právnom sektore, stredobodom vašej činnosti sú dokumenty. Tie veľmi často obsahujú citlivé informácie a osobné údaje. Dokonalá správa vašich dokumentov je nevyhnutná, pretože najmä malé a stredné podniky sa často stávajú ľahkým terčom kybernetických útokov. Workplace Hub poskytuje škálovateľné služby s cieľom posilniť bezpečnosť a súlad s predpismi, automatizovať váš pracovný tok pri spracovaní právnych údajov a dokumentov, zlepšiť spoluprácu a správu dokumentov a omnoho viac!

Kontaktujte nás

Zistite, ako vám môže Workplace Hub pomôcť vo vašom odvetví