Workplace Hub pre váš priemysel

Vaše podnikanie je rovnako jedinečné ako odvetvie, v ktorom pôsobí. Rozpoznávame jednotlivé výzvy a s Workplace Hub poskytujeme špecifické komplexné riešenia, ako sú napríklad nižšie uvedené a ďalšie!

Miestna samospráva: Automatizácia procesov vo veľkoobjemovej obchodnej komunikácii

V čase znižovania rozpočtov, zvyšovania nákladov a zvyšovania očakávaní lokálne autority, ako je tá vaša, hľadajú nové spôsoby, ako zvýšiť produktivitu, zefektívniť procesy a slúžiť verejnosti rýchlejšie, presnejšie, efektívnejšie a bezpečnejšie. Preto stojíte pred výzvou uspokojiť širšiu škálu potrieb vašich obyvateľov v oveľa kratšom časovom rámci. Workplace Hub urýchľuje vašu digitálnu transformáciu pomocou flexibilného dizajnu služieb, automatizovaných pracovných tokov a lokálnych služieb.

Realitné agentúry: Vaše dáta kdekoľvek a kedykoľvek v blízkosti vašich zákazníkov

V kontexte veľmi silnej konkurencie, kde kupujúci a predávajúci sú informovaní a odborní spotrebitelia, je nevyhnutné konať rýchlo, akonáhle sa naskytne príležitosť. Vaši pracovníci musia mať nástroje, ktoré im umožňujú prístup k informáciám kdekoľvek a kedykoľvek. Workplace Hub integruje a spravuje celý rad rôznych služieb a riešení, ako napríklad nástroj na spoluprácu Workplace Go, ktorý zvyšuje agilitu a flexibilitu zamestnancov.

Obchod: Všetko v jednom na ochranu vášho podnikania

Maloobchodný sektor čelí s rastúcimi požiadavkami spotrebiteľov a dodávateľov na poskytovanie najlepších cien spolu s inovatívnymi výrobkami neustálemu tlaku na vývoj. V sektore, kde je tvrdá konkurencia neľútostná a marža stále viac napätá je neustále sledovanie nevyhnutné na to, aby ste chránili svojich zamestnancov a zákazníkov pred krádežami a podvodmi. Váš IT systém musí preto pokrývať rôzne požiadavky, ako napríklad dodržiavanie predpisov o ochrane údajov. S Workplace Hub vám ponúkame kompletné a bezpečné riešenie, ktoré vám ušetrí čas a umožní vám venovať sa nevyhnutným veciam pre vaše podnikanie.

Právne kancelárie: Všetko v jednom pre bezpečnú správu informácií

Pretože podnikáte v právnom sektore, stredobodom vašej činnosti sú dokumenty. Tie veľmi často obsahujú citlivé informácie a osobné údaje. Dokonalá správa vašich dokumentov je nevyhnutná, pretože najmä malé a stredné podniky sa často stávajú ľahkým terčom kybernetických útokov. Workplace Hub poskytuje škálovateľné služby s cieľom posilniť bezpečnosť a súlad s predpismi, automatizovať váš pracovný tok pri spracovaní právnych údajov a dokumentov, zlepšiť spoluprácu a správu dokumentov a omnoho viac!

Kontaktujte nás

Zistite, ako vám môže Workplace Hub pomôcť vo vašom odvetví

Potrebné pre priradenie príslušného obchodného zástupcu.
Vami uvedené údaje slúžia výhradne iba na tento konkrétny účel. Plné znenie našich Zásad ochrany osobných údajov nájdete tu.

Mám záujem aj o ďalšie novinky zo sveta Konica Minolta:
Príležitostne zasielané informácie budú o aktuálnych produktoch a službách spoločnosti Konica Minolta Slovakia, ktoré sa týkajú Vašich osobných záujmov. Údaje budú spracované v súlade s Podmienkami používania.

Polia označené * sú povinné!

Poznámka - vaše aktuálne nastavenie cookies vás vylúčia z prijímania propagačných noviniek e -mail! Chcete -Li tieto aktualizácie povoliť, aktualizujte nastavenia cookies.