Workplace Hub riešenia

Vyberte si z neustále rastúceho portfólia Workplace Hub:

Workplace Hub je váš predpoklad pre jednoduchosť pracoviska: Inteligentný. Pripojený. Zabezpečený.


Vďaka našim dlhoročným skúsenostiam so správou tlače v kombinácii so silnými odbornými znalosťami v oblasti IT služieb vám dodávame infraštruktúru pre inteligentné prepojené pracovisko.
 

***NOVINKA*** Pro: Zvýšte produktivitu v malom prostredí

Particularly in smaller businesses, printing, copying, faxing and scanning are still very much at the core of everyday business routines. Recognising this need, the exemplary Workplace Hub service combines with high quality bizhub i-Series printing and scanning capabilities to deliver a powerful, smart solution for your connected office. This set-up also allows for a seamless integration of information and business process management.

Stiahnuť prospekt Workplace Hub Pro

Hub: Základ úspechu vo vašich kancelárskych priestoroch

Hub poskytuje robustnú a spoľahlivú správu IT infraštruktúry, s ktorou si nemusíte robiť starosti, takže sa môžete sústrediť na viac významných úloh. Je to virtuálne komplexné IT oddelenie, ktoré podporuje vaše podnikanie a zároveň vám pomáha spravovať vaše každodenné náklady.

Stiahnuť prospekt Workplace Hub

Edge: Zvýšte výkon vašej serverovej miestnosti

Edge je služba riadeného IT a aplikácií s vyššou úrovňou prepracovanosti a spoľahlivosti. Môže doplniť váš existujúci systém o správu konkrétnych prevádzkových úloh alebo správu celého vášho IT. Edge v každom prípade kombinuje revolučný softvér, zabezpečenie novej generácie a poprednú svetovú serverovú technológiu, ktorá zjednocuje systémy, aby vám poskytla väčšiu kontrolu a istotu vášho podnikania.

Stiahnuť prospekt Workplace Hub Edge
Potrebné pre priradenie príslušného obchodného zástupcu.
Vami uvedené údaje slúžia výhradne iba na tento konkrétny účel. Plné znenie našich Zásad ochrany osobných údajov nájdete tu.

Mám záujem aj o ďalšie novinky zo sveta Konica Minolta:
Príležitostne zasielané informácie budú o aktuálnych produktoch a službách spoločnosti Konica Minolta Slovakia, ktoré sa týkajú Vašich osobných záujmov. Údaje budú spracované v súlade s Podmienkami používania.

Polia označené * sú povinné!

Poznámka - vaše aktuálne nastavenie cookies vás vylúčia z prijímania propagačných noviniek e -mail! Chcete -Li tieto aktualizácie povoliť, aktualizujte nastavenia cookies.