Konica Minolta

Slovensko

 • Slovenčina

Giving Shape to Ideas

OPERÁTOR PRODUKČNEJ A INDUSTRIÁLNEJ TLAČE PRE SHOWROOM V BRATISLAVE

KARIÉRA

Ďalšie voľné pozície

 

 

OPERÁTOR PRODUKČNEJ A INDUSTRIÁLNEJ TLAČE PRE SHOWROOM V BRATISLAVE

Zaujímajú vás nové tlačové technológie? Máte skúsenosti s prácou v prepress, komerčnej tlačiarni alebo v kopírovacom centre a radi by ste ich ďalej zužitkovali? Chcete sa stať členom ambiciózneho tímu globálnej spoločnosti - uznávaného hráča na poli digitálnych technológií? V takom prípade čítajte ďalej, pretože máme prácu presne pre vás.

Sme Konica Minolta, úspešná dynamická spoločnosť, líder v oblasti tlačových technológií, digitálneho spracovania dokumentov a softvéru pre digitalizáciu, správu a archiváciu dokumentov. Konica Minolta má výnimočné postavenie na trhu s produkčnými zariadeniami. Každé druhé predané digitálne tonerové produkčné zariadenie je značky Konica Minolta. Výrazne investujeme do nového segmentu priemyselných tlačových technológii. Máme rozhodujúci podiel v spoločnosti MGI, ktorá je lídrom na trhu s dekoratívnou tlačou.

Hľadáme kolegu, ktorý chce prispieť k rozvoju a podpore obchodných aktivít v oblasti digitálnej tlače a priemyselných tlačových riešení na slovenskom trhu.

„V oblasti produkčnej tlače na Slovensku aktívne pôsobíme už vyše desať rokov a dlhodobo sa držíme na prvom mieste predaja profesionálnych tlačiarní na komerčné použitie. Vybudovali sme si stabilné obchodné a technické zázemie tvoriace jeden silný tím, ktorý pomáha plniť ciele a zároveň všetky potreby našich klientov. Konica Minolta neustále rozširuje portfólio svojich produktov, či už tlačiarní alebo sw riešení. Preto aj my radi rozšírime náš stabilný tím o nových kolegov, ktorí budú pracovať s rovnakým elánom a kreativitou, aby nám pomohli nielen udržať, ale aj zvýšiť nami zvolený vysoký štandard poskytovaných služieb.“

Peter Lauko, Production printing sales manager

Čo zahŕňa práca Operátora produkčnej tlače?

 • Budete prijímať požiadavky na tlač od zákazníkov a zodpovedajúcim spôsobom spracovávať dokumenty / plniť pracovné úlohy s použitím tlačových zariadení vystavených v showroome Konica Minolta.
 • Budete komunikovať so zákazníkmi a zabezpečovať prípravu a tlač dokumentov v najvyššej možnej kvalite a k spokojnosti našich zákazníkov.
 • Práca si od vás vyžiada aj vykonávanie každodenných úloh s použitím zariadení v showroome (nastavenie strojov, testovanie pre klienta, ...).
 • Ako operátor produkčnej tlače budete pripravovať a plánovať prezentácie a predvádzať zariadenia zákazníkom; budete niesť hlavnú zodpovednosť za časový harmonogram využitia showroomu.
 • Budete zodpovedný za tlač a udržiavanie optimálneho stavu tlačových vzoriek pre každé zariadenie.

 

 

Aké vlastnosti by ste mali mať a čo by ste mali vedieť?

 • Výhodou je skúsenosť v jednej z nasledujúcich oblastí: prepress, práca v komerčnej tlačiarni, operátor kopírovacieho centra, maloobchodná tlač. Skúsenosti s prácou so zákazníkmi sú nevyhnutnosťou.
 • Priama skúsenosť s celým procesom digitálnej tlače, ako aj s tlačovými substrátmi (znalosť práce s veľkoformátovou tlačou, inkjetová tlač, znalosť hybridných pracovných postupov) je výhodou.
 • Skúsenosť s color manažmentom a príslušnými technológiami (napr. meranie farieb spektrofotometrom, kalibrácia tlačových strojov, vytváranie icc profilov).
 • Dobrá znalosť grafického softvéru (napr. Corel, Photoshop, AdobeCreative Suite) a analýza vstupných údajov – predtlačová kontrola PDF.
 • Znalosť digitálnych tlačových zariadení a ich diagnostika a skúsenosti s predajom digitálnych tlačových zariadení sú výhodou.
 • Znalosť noriem a trendov v grafike / komerčnom tlačiarenskom priemysle.
 • Stredoškolské vzdelanie so zameraním na polygrafiu, elektro výhodou.

No a keď k tomu všetkému pridáte nadšenie, proaktivitu a schopnosť dohovoriť sa v technickej angličtine, budete u nás ako ryba vo vode.

A čo za to?

 • Práca na TPP, pracovná zmluva najskôr na dobu určitú – na obdobie 6 mesiacov, po jej uplynutí na dobu neurčitú.
 • Platové ohodnotenie v štruktúre: minimálny základný nástupný plat 1000 €, v závislosti od praxe a znalostí aj vyšší. Navyše k základnej zložke mzdy prináleží aj pohyblivá zložka mzdy, ktorá môže tvoriť až 40% základnej zložky mzdy. 
 • Odborný profesionálny rast zahŕňajúci vstupné onboarding školenie, vrátane interných školení v zahraničí, externé tréningy a ďalšie vzdelávanie v oblasti hard- a softskills.
 • Stanete sa súčasťou dobre fungujúceho tímu skúsených ľudí, ktorí dlhodobo budujú renomé Konica Minolta na Slovensku a neváhajú kedykoľvek podať pomocnú ruku kolegom.
 • Notebook, mobilný telefón.
 • Skrátená pracovná doba v piatok.
   

To znie dobre, nie? Tak neváhajte a pošlite nám svoju žiadosť a životopis pod heslom "OPERÁTOR TLAČE" na ponuky(at)konicaminolta.sk.


Budeme sa tešiť. Dovidenia.