KONICA MINOLTA NA VEĽTRHU LABELEXPO PREDSTAVÍ KOMPLETNÉ VÝROBNÉ POSTUPY

Praha | 18 augusta 2023

Konica Minolta na veľtrhu Labelexpo v belgickom Bruseli od 11. do 14. septembra predstaví inovácie, ktoré výrazne umožnia spracovateľom rozšíriť svoje možnosti v oblasti etikiet a obalov, dvoch z najviac rastúcich odborov v oblasti tlače.


Na svojom stánku (C21/22, hala 8) spoločnosť Konica Minolta uvedie najmodernejšie softvérové a servisné funkcie, rovnako ako najnovšie hardvérové riešenia, to všetko postavené na globálnych odborných znalostiach a miestnych dodávkach. Konica Minolta predstaví kompletný výrobný proces pre priemysel spracovania etikiet a balenia, ktorý bol vyvinutý v spolupráci s dánskou spoločnosťou Grafisk Maskinfabrik (GM).

Konica Minolta na veľtrhu po prvýkrát predstaví širokému medzinárodnému publiku digitálne tlačové zariadenie AccurioLabel 400. Stroj bol uvedený na trh iba pred deviatimi mesiacmi a prináša novú úroveň vylepšenej kvality tlače pre spracovateľov, ako aj výhody zníženia prevádzkových nákladov a možnosť rozšíriť aplikácie o biely toner. Tonerový tlačový stroj ponúka vyššiu produktivitu s vysokými rýchlosťami tlače až takmer 40 metrov za minútu. Je k dispozícii v 4 a 5-farebnej konfigurácii.

Na stánku Konica Minolta a MGI Digital Technology Industrial Print budú prezentované tiež komplexné ekosystémy Priemyslu 5.0 s partnermi, ako sú ePS, OneVision, IIJ, GM a ďalší. Aby sme našim zákazníkom umožnili tlač variabilných dát s vysokou vizuálnou hodnotou etikiet, kombinujeme predtlačové a posttlačové riešenia, ktoré môžeme poskytnúť  ako ponuku na kľúč.

AccurioLabel 400 bude iba jedným z piatich predstavených systémov spoločnosti Konica Minolta, lídra európskeho trhu a držiteľa mnohých ocenení v oblasti digitálnych systémov pre tlač etikiet. Ďalšou prezentovanou technológiou bude tlačový stroj AccurioLabel 230 na báze suchého toneru, ktorý je konfigurovaný in-line s GM DC330Mini - zariadením na výsek etikiet. Súčasťou tejto výstavy bude aj inovatívny a najmodernejší projekt prispôsobenia atramentových tlačiarní v kombinácii s partnerom Industrial Inkjet Ltd (IIJ).
 
Zostavu hardvéru doplnia stroje JETvarnish 3D Web Compact a Octopus Web spoločnosti MGI spolu so strojom PKG-1300 spoločnosti Konica Minolta - určeným pre výrobcov vlnitej lepenky, spracovateľov, tlačiarne a vlastníkov značiek, ktorí chcú tlačiť krabice digitálnou atramentovou tlačou  v krátkych sériách.


V rámci ukážky celého cyklu výroby etikiet budú predstavené komplexné softvérové riešenia spoločnosti Konica Minolta – vrátane AccurioPro Flux a AccurioPro Dashboard - a servisné možnosti spolu s partnerskými riešeniami.

 

Tlačová správa.pdf


quotation marks

„Riešenia Konica Minolta AccurioLabel sa osvedčili u zákazníkov po celom svete, kde je nainštalovaných viac ako 1 200 týchto tlačových zariadení. Podarilo sa nám nadviazať dlhodobé partnerstvá so spracovateľmi a rozšíriť ich možnosti o digitálnu výrobu priemyselných etikiet na vyžiadanie.“

Sacha-Vittorio Paolucci

Vedúci obchodného rozvoja priemyselnej tlače v spoločnosti Konica Minolta Europe

Dodáva: "Labelexpo pre nás poskytuje dôležitú platformu, aby sme demonštrovali náš neochvejný záväzok voči zákazníkom a rastúci význam na trhoch priemyselnej tlače. Digitálna výroba etikiet je teraz bežnou technológiou a predstavuje významný rastový trh pre spracovateľov, aby prehodnotili svoje možnosti."
O spoločnosti Konica Minolta
 
Cesta spoločnosti Konica Minolta sa začala pred 150 rokmi s víziou vidieť a robiť veci inak. Inovujeme pre dobro spoločnosti a sveta. Rovnaký účel, ktorý nás udržiaval v pohybe vtedy, nás udržiava v pohybe aj teraz.
 
Ako poskytovateľ riešení pre digitálne pracovisko pomáha spoločnosť Konica Minolta svojim klientom identifikovať a otvoriť nový potenciál úrovne digitálnej vyspelosti ich organizácie. Na podporu "inteligentného prepojeného pracoviska" ponúka spoločnosť Konica Minolta cloudové, IT, riadené tlačové a video služby pre prácu na diaľku, spoluprácu, riadenie pracovných postupov a automatizáciu a zabezpečenie. Úspech spoločnosti pri riadení transformácie potvrdzuje aj spoločnosť IDC, pretože "IDC MarketScape: Worldwide Print Transformation 2020 Vendor Assessment" uvádza, že spoločnosť Konica Minolta je "celosvetovo uznávaná ako líder v oblasti transformácie tlače". Spoločnosť Konica Minolta je globálnym riadeným partnerom Microsoftu od roku 2021.
 
Ponuka Konica Minolta Igniting Print Possibilities pomáha tlačiarňam, spracovateľom a majiteľom značiek maximalizovať automatizáciu pracovných postupov a zvýšiť efektivitu. Spoločnosť poskytuje poradenstvo vo všetkých komunikačných záležitostiach, rovnako ako špičkovú výrobu, balenie a tlačiarne etikiet. Jeho dokončovacie zariadenia vytvárajú tlačové produkty, ktoré vynikajú a vytvárajú pridanú hodnotu. Spoločnosť Konica Minolta sa v Európe etablovala ako líder na trhu produkčnej tlače už viac ako desať rokov (InfoSource).
 
 
Podmienky a názvy produktov môžu byť ochrannými známkami alebo registrovanými ochrannými známkami príslušných vlastníkov a týmto sa potvrdzujú.

Kontakt

Kontakt

Vladimíra Hajduková

Product Manager PP & Label

Konica Minolta Business Solutions Czech, spol. s r.o.

vladimira.hajdukova@konicaminolta.cz