Hľadáte čerstvú inšpiráciu pre svoju kariéru?


Radi predvídate a premýšľate inovátorsky? Chcete robiť niečo zmysluplné, byť sami sebou a pracovať v tíme, ktorý vytvára pridanú hodnotu? Chceli by ste vyskúšať niečo nové bez toho, aby ste sa museli obávať zlyhania? Inými slovami - hľadáte smer a inšpiráciu pre svoj osobný rozvoj?

Ponúkame vám platformu pre váš osobný úspech.

Hľadáte novú výzvu s prvotriednymi vyhliadkami? V takom prípade sa nám ozvite! Spoločnosť Konica Minolta, poskytujúca inovatívne obchodné a IT riešenia, je popredným dodávateľom komplexných riešení pre pracovné postupy pre tlač a dokumenty na trhu B2B.

Budúcnosť našich vizuálnych kancelárií v medzinárodnom prostredí tvorí po celej Európe približne 8 900 zamestnancov. Pridajte sa k nám!

Vytvárame prostredie, v ktorom má každý miesto. Vítame individuálne rozdiely, podporujeme nevšedné myslenie a chceme, aby ste sa rozvíjali osobne aj pracovne. Poriadok a férovosť vo veciach a vzťahoch voči našim zamestnancom, obchodným partnerom a zákazníkom sú pre nás prioritou. Tieto princípy máme v sebe hlboko zakorenené. Sme otvorená spoločnosť postavená na princípe slušnosti a dôvere.
 

Začnite s nami písať svoj príbeh.

Prezrite si voľné pracovné pozície
Header Image Career

Nahliadnite do nášho zákulisia prostredníctvom ľudí, vďaka ktorým fungujeme.