Stupeň vašej kariéry

Chcete čerstvú inšpiráciu pre svoju kariéru?


Radi predvídate a premýšľate inovátorsky? Chcete robiť niečo zmysluplné, byť sami sebou a pracovať v tíme, ktorý vytvára pridanú hodnotu? Chceli by ste vyskúšať niečo nové bez toho, aby ste sa museli obávať zlyhania? Inými slovami - hľadáte smer a inšpiráciu pre svoj osobný rozvoj?

Ponúkame vám platformu pre váš osobný úspech.

Hľadáte novú zaujímavú výzvu s prvotriednymi vyhliadkami? V takom prípade sa nám ozvite! Spoločnosť Konica Minolta - fascinujúce značka poskytujúca inovatívne obchodné a IT riešenia - je popredným dodávateľom komplexných riešení pre pracovné postupy pre tlač a dokumenty na trhu B2B.

Po celej Európe tvorí približne 8 900 zamestnancov spoločnosti Konica Minolta budúcnosť našich vizuálnych kancelárií v medzinárodnom prostredí, kde dávajú plný priechod svojim tvorivým nápadom - pridajte sa k nám! V terajšej ére rušivých technológií je schopnosť spochybňovať súčasný stav vecí kľúčom k rozvoju našich inovácií a obchodného úspechu.

Vytvárame prostredie, v ktorom má miesto každý. Vítame individuálne rozdiely, podporujeme nevšedné myslenie a chceme, aby ste sa rozvíjali osobne aj pracovne.

Nie je to presnou definíciou prostredia, v ktorom by ste chceli začať písať svoj úspešný príbeh?

Pohľady tých, vďaka ktorým fungujeme