PARTNER PRE DIGITÁLNU TRANSFORMÁCIU VAŠEJ FIRMY

OBJAVTE INTELIGENTNÚ KANCELÁRIU

Chcem vedieť viacSme tím špecialistov Konica Minolta, ktorý vás spoľahlivo prevedie procesom úspešnej digitálnej transformácie vašej firmy. Zameriavame sa na veľké a stredne veľké firmy v Českej a Slovenskej republike. Pomáhame im vstúpiť do novej éry efektivity a inovácií, zabezpečíme ich dáta alebo len uľahčíme každodennú rutinu.

Ako transformácia prebieha

Odborná analýza vášho workflow
Detailne skúmame vaše pracovné postupy, aby sme identifikovali oblasti, ktoré si vyžadujú zlepšenie.
Odporučené riešenie
Na základe našej analýzy vám predstavíme konkrétne nástroje a produkty, ktoré najlepšie vyhovujú vašim potrebám. Od digitálneho podpisu až po komplexné nástroje pre prácu s dátami.
Implementácia a zaškolenie
Pre tých, ktorí hľadajú komplexné riešenie, zavedieme produkty ako M-Files, ktoré zabezpečujú inteligentnú správu informácií a dát naprieč vašou firmou. Zaškolenie vášho tímu je samozrejmosťou.

Hlavné oblasti, v ktorých
vám môžeme pomôcť

 

Elektronický podpis

 

Prvý krok do digitálneho sveta môže byť rýchly a jednoduchý. Vďaka online podpisu môžete uzavrieť dohodu bezpečne, rýchlo a kdekoľvek – stačí vám iba inteligentné zariadenie pripojené na internet.

CHCI VĚDĚT VÍCE

Automatizujte prácu s účtovnými dokladmi alebo zmluvami

 

Ďalšou métou je zbaviť sa rutinných úloh, ktoré za nás môže vyriešiť pokročilá AI. To všetko s ohľadom na ochranu citlivých informácií a spracovanie osobných údajov v súlade s GDPR.

CHCI VĚDĚT VÍCE

Komplexná správa dát a dokumentov

 

Ak hľadáte komplexné riešenie pre jednoduchší a rýchlejší tok dokumentov vo svojej firme, náš tím vám navrhne riešenie na mieru podľa vašich potrieb.

CHCI VĚDĚT VÍCE

Prečo spolupracovať s nami?

Sme skoro všade
Náš tím je dostupný nielen v rámci Českej a Slovenskej republiky. Sme schopní reagovať rýchlo na požiadavky, bez ohľadu na to, odkiaľ prídu.
Individuálny prístup
Každá firma je iná. Preto vždy budujeme riešenie na mieru vašim potrebám a cieľom.
Máme široký záber
Naša ponuka zahŕňa širokú škálu nástrojov, od malých systémových vylepšení až po komplexné a robustné riešenie pre celú firmu.

Radi pomôžeme s digitálnou transformáciou aj vašej firmy. Dajte nám o sebe vedieť!