Podpisujte
online!

PODPÍŠTE ČOKOĽVEK,
KDEKOĽVEK ZA PÁR MINÚT

CHCEM VEDIEŤ VIAC
 

Čo vám prinesie implementácia
digitálneho podpisu?

RÝCHLOSŤ

75 % dokumentov je
podpísaných do 24 hodín.

FLEXIBILITA

Práca odkiaľkoľvek, kdekoľvek.
Žiadne cestovanie s dokumentmi.
Ani posielanie poštou.

PREHĽAD

V reálnom čase vidíte, v akom
sú vaše dokumenty stave
alebo na koho čakajú.

Čo o elektronickom podpise hovoria ľudia, ktorí ho používajú?

Helena Kodýmová
Head of Customer Experience, Packeta Group

„S technológiou od Konica Minolta môžeme navyše elektronický podpis uplatniť aj v rámci ďalších interných a externých procesov Packety, kde boli až doposiaľ potrebné papierové dokumenty. Nasadené riešenie je totiž vo forme SaaS v našom vlastnom cloude a je univerzálne využiteľné pre udržanie maximálnej bezpečnosti a kontroly nad dátami.“

Chcete vedieť o online podpisovaní viac?

Nechajte nám na seba kontakt a my sa vám do 2 pracovných dní ozveme s nezáväznou konzultáciou a pošleme vám obratom prístup k webináru.

Bezpečný a rýchly podpis

Autorizácia podpisu funguje rovnako ako platby v banke. Signi zaisťuje 100% platný a bezpečný elektronický podpis. V súlade s normou eIDAS sú tieto dokumenty platné v celej EU. Elektronický podpis pokryje 97 % všetkých firemných dokumentov.

Jednoduché vytváranie digitálnych dokumentov

Aplikácia pracuje s formátmi PDF, MS Word, Excel a ďalšími, do ktorých môžete umiestniť podpisové pole, alebo si vytvoriť pomocou sprievodcu dokument priamo v Signi. Radi vám dáme k dispozícii aj vopred pripravené vzory, ktoré pre nás pripravili renomovaní právnici.

Rýchle prepojenie s aplikáciami, ktoré už používate

Postačujú jednotky dní a Signi sa stane prirodzenou súčasťou vášho tímu a firemných procesov. Integrácia na ERP, CRM, DMS softvér od SAPu po Teamsy je vďaka hotovým konektorom hračka.

Ako funguje online podpis od Konica Minolta? Pozrite sa tu:

Pripojte sa k ďalším viac než 3 000 firmám a jednotlivcom, ktorí vďaka elektronickému podpisu zefektívnili prácu s dokumentmi