OBJEDNAJTE SI
KONZULTÁCIU ZADARMO

INTELIGENTNÉ KAMEROVÉ RIEŠENIA S AI

Mám záujem
 

Riešite bezpečnosť svojich zamestnancov, ochranu majetku alebo iný problém, s ktorým vám môžu inteligentné kamerové riešenia pomôcť? Radi vám poskytneme bezplatnú konzultáciu a preberieme s vami, ktoré riešenie je pre vás najefektívnejšie. Stačí sa nám ozvať a náš obchodný zástupca vás bude obratom kontaktovať!


 

Ponúkame komplexné bezpečnostné riešenia vhodné pre rôzne aplikácie:

 


 
Off-grid systémy
Samostatne fungujúce bezpečnostné systémy napájané solárnymi panelmi, vhodné pre oblasti bez základnej infraštruktúry, ako napr. stavby.
 


 
  Prevencia zahorenia a predikcia údržby
Pomocou termálnych kamier s rádiometriou môžeme merať teplotu a včas varovať pred vznikom požiaru alebo poškodenia výrobných strojov. Možno tak zabrániť napr. odstávke prevádzky a výroby.
 


 
  Ochrana perimetra
Detekcia pohybu a zaistenie ochrany vonkajších priestorov pomocou pokročilej videoanalytiky a termálnych kamier.
 


 
  Bezpečnosť vnútorných priestorov
Pokročilé riešenia na monitorovanie dodržiavania bezpečnostných predpisov a ochranu firemného know-how.
 


 
  Vizuálna kontrola kvality výrobkov
Kľúčová pre každú modernú výrobnú alebo logistickú spoločnosť, ak kontrolujete napríklad praskliny, deformácie, znečistenie alebo chýbajúce alebo nesprávne komponenty výrobkov.
 


 
  Bezobslužné kiosky
Evidencia vstupu osôb alebo organizácie vjazdu a logistiky autonómnymi kioskami. Komplexné riešenie pre plnú automatizáciu pohybu osôb a vozidiel v areáli.


 
  Rozpoznávanie poznávacích značiek a riadenie vjazdov
Vysoko spoľahlivé systémy pre automatické evidovanie vozidiel vrátane možnosti rozšírenia o ďalšie analytické funkcie pre zefektívnenie prevádzky vrátnic a parkovísk.


 

Zabezpečenie vyše 40 000 m2 pre Rohde & Schwartz:

Prvý krok do digitálneho sveta môže byť rýchly a jednoduchý. Vďaka online podpisu môžete uzavrieť dohodu bezpečne, rýchlo a kdekoľvek.

Inteligentné monitorovanie procesov pre EWM:

Naše systémy Mobotix sú vďaka širokým možnostiam integrácie s ďalšími systémami schopné pokryť celú škálu potrieb vašej firmy.

Kontrola pred prehriatím strojov pre KUHN RIKON:

Švajčiarsky výrobca kuchynského riadu zažil v r. 2015 požiar zariadenia so škodou 4,6 milióna EUR. Od tej doby termokamery kontinuálne monitorujú výrobu, aby predišli opakovaniu takejto nehody.

Dajte nám o sebe vedieť!
Konzultácia je zadarmo, stačí nás kontaktovať: