COBOT
UR5E

ĽAHKÝ A UNIVERZÁLNY

CHCEM SA DOZVEDIEŤ VIAC

COBOT, KTORÝ TO VŠETKO ZAČAL


Verzia cobota e-Series s užitočným zaťažením 5 kg, ktorá bola po prvýkrát uvedená na trh v roku 2008, sa dočkala technologických vylepšení a pokračuje v ceste za bezproblémovou integráciou do širokej škály aplikácií.

Model UR5e je ideálny pre tých, ktorí potrebujú dostatočne ľahkého cobota pre montáž do existujúcej výrobnej linky (napríklad na stôl alebo dovnútra stroja). Zdvíha ľahké až stredne ťažké predmety a rameno dosiahne o 20 cm ďalej ako ruka priemerného pracovníka. To sa hodí v prípade, že je potrebné predmety umiestniť do útrob strojov alebo jednoducho tam, kam vaši zamestnanci nedosiahnu.

1. PRODUKTÍVNY

Zvýšte dobu prevádzky a produktivitu a eliminujte chyby zavedením automatizovaných štandardizovaných postupov.

2. AGILNÝ

Vytvárajte nové riešenia, opätovne používajte programy pre opakujúce sa úlohy a v prípade potreby presuňte cobota do nových proceso.

3. POMÁHA ZAMESTNANCOM

Dajte svojim zamestnancom možnosť sústrediť sa na to, v čom sú najlepší a zvyšok nechajte na cobotovi.

POKOJNE ZHASNITE, PRACUJEME ĎALEJ

Automatizácia úloh vám dáva možnosť spúšťať úlohy samostatne bez neustálej kontroly zamestnancov. Coboty navyše spotrebúvajú menej elektrickej energie ako tradičné priemyselné roboty. Zatiaľ čo UR5e dokáže zdvihnúť 5 kg, spotrebuje v priemere len 200 W, čo je rovnako ako herná konzola. Zvýšite tak výkon pracovných procesov a zároveň udržíte nízku spotrebu elektrickej energie.

OBLASTI POUŽITIA

 
         

SKUTOČNÝ UŽITOČNÝ VÝKON

Zabezpečte pracovisko pomocou cobota, ktorý vám umožní rásť spolu s vašimi projektmi. Pri požiadavke na zdvíhanie ťažkých predmetov na maximálnu vzdialenosť sa neobmedzujte spôsobom montáže koncového efektora. Ak si predmety vyžadujú zmenu spôsobu zdvíhania, ktorá má za následok posun ťažiska, UR5e vás v tejto zmene podpor.

NAVRHNUTÝ TAK, ABY VÁM UĽAHČIL PRÁCU

 
Rýchle nasadenie
Rozbalenie cobota, jeho montáž a naprogramovanie prvej jednoduchej úlohy trvá netrénovanému operátorovi obvykle menej ako hodinu.
Úspora miesta
Malá plocha nášho cobota otvára príležitosti pre automatizáciu úloh v existujúcich výrobných zariadeniach, kde je často obmedzená plocha a vysoké priestorové náklady.
       
Nízka spotreba
Samostatné spustenie úlohy vďaka automatizácii bez neustáleho sledovania zamestnancov. Coboty UR navyše spotrebúvajú menej elektrickej energie ako tradičné priemyselné roboty.
Spolupráca a bezpečnosť
Všetky coboty sú vybavené technológiami snímania sily a detekcie kolízií. Tieto funkcie umožňujú našim cobotom pracovať priamo vedľa vás bez nutnosti používať bezpečnostné bariéry alebo klietky.
       

PRÍKLADY POUŽITIA

Cobot UR5e: automatizácia pre agilnú a efektívnu výrobu

Objavte výhody nášho UR5e Cobota, ktorý prináša revolúciu do vašej výrobnej linky. S jeho unikátnou technológiou snímania sily a detekcie kolízií ponúka bezpečnú spoluprácu bez potreby bezpečnostných bariér. Zvýšte produktivitu, minimalizujte chyby a umožnite zamestnancom sústrediť sa na kľúčové úlohy. UR5e vám umožní rýchle nasadenie a úsporu miesta, otvárajúce nové možnosti v automatizácii.

STIAHNUŤ BROŽÚRU

Chcete získať viac informácií o inovatívnom Cobote a vidieť ho v akcii? Alebo si dokonca prajete zarezervovať osobnú ukážku v našom pražskom Showroome? Stačí kliknúť na nasledujúce tlačidlo a presmerujeme vás na našu špeciálnu stránku s podrobnými informáciami a rezervačným formulárom.