Aktuality

Objavte potenciál s Konica Minolta na veľtrhu drupa

28. máj 2024

Spoločný stánok Konica Minolta a MGI na veľtrhu drupa (stánok A65, hala 8B) predstavuje najpokročilejší plne automatizovaný výrobný workflow digitálnej tlače, aký kedy bol verejnosti predstavený. Táto prezentácia na ploche 2 400 metrov štvorcových demonštruje digitálnu transformáciu v mimoriadnom rozsahu. Veľtrh sa koná v nemeckom Düsseldorfe od 28. mája do 7. júna 2024. Na dvoch podlažiach a v šiestich vzájomne prepojených sekciách predvedie Konica Minolta a MGI v reálnej prevádzke viac...

V Európe rastie záujem o digitálne tlačové stroje radu AccurioPress C14000

10. máj 2024

Bratislava 10. mája 2024 | Konica Minolta eviduje v Európe nárast záujmu o digitálne tlačové produkčné stroje z modelového radu AccurioPress C14000. Predaje za posledný rok predstavujú takmer 30 % všetkých predajov za posledné 4 roky. Zastúpenie spoločnosti v Českej republike a na Slovensku, kde si Konica Minolta dlhodobo drží pozíciu lídra s viac ako 60 % podielom, prispelo k tomuto výsledku 30 predanými kusmi. Stroje sú vybavené množstvom technológií podporujúcich automatizáciu tlačových...

Konica Minolta sa umiestnila medzi 5 % najlepších spoločností v oblasti udržateľnosti

06. máj 2024

Spoločnosť Konica Minolta, Inc. (Konica Minolta) s hrdosťou oznamuje, že patrí medzi 5 % najlepších spoločností hodnotených spoločnosťou EcoVadis vo všetkých odvetviach. Konica Minolta dostala zlatú medailu (v poradí deviatu) ako uznanie za svoje úspechy v oblasti udržateľnosti, čím sa zaradila medzi najlepšie spoločnosti hodnotené spoločnosťou EcoVadis za posledných 12 mesiacov.

Konica Minolta posilňuje informačnú bezpečnosť a opatrenia v súlade s medzinárodnými štandardmi

02. máj 2024

Aktuálny vývoj vo svete a komplikované prostredie bezpečnostných hrozieb čoraz viac ovplyvňujú obchodné rozhodnutia, stratégie aj povesť firiem. Z týchto dôvodov Konica Minolta neustále posilňuje svoje bezpečnostné opatrenia na ochranu zamestnancov, zákazníkov, akcionárov a ďalších zainteresovaných strán v súlade s požiadavkami a odporúčaniami ISO/IEC 27001.

Účasťou na veľtrhu drupa Konica Minolta posúva hranice  

15. apr 2024

Konica Minolta odhalila ďalšie podrobnosti o svojej účasti na veľtrhu drupa, kde plánuje predviesť 20 európskych premiér, priekopnícku digitálnu transformáciu a v reálnej prevádzke svoje najväčšie digitálne tlačové stroje, ktoré kedy predstavila. Na veľtrhu drupa v nemeckom Düsseldorfe od 28. mája do 7. júna 2024 bude mať Konica Minolta jednu z najväčších expozícií (hala 8b).