bizhub Secure - inteligentné zabezpečenie, ktoré uchová vašu firmu v bezpečí

bizhub SECURE

bizhub SECURE

V uplynulých rokoch sa narušenie bezpečnosti údajov stalo vážnym problémom pre mnohé podniky. Narušenie sa týkalo krádeží údajov a hackingu na mnohých médiách. Takéto udalosti globálne poškodzujú financie a reputáciu rôznych spoločností.

 

 

V spoločnosti Konica Minolta vieme, že ochrana vašich údajov je kľúčom k vášmu podnikaniu. Preto naše multifunkčné zariadenia bizhub prinášajú najvyššiu úroveň bezpečnosti a vďaka bizhub SECURE vám môžeme poskytnúť ďalšiu vrstvu komplexnej ochrany, ktorá zabezpečí, že vaše údaje zostanú vašimi, bez prerušenia toku údajov vo vašej kancelárii.

 

 

Údaje - vaše najcennejšie a najzraniteľnejšie obchodné aktíva

Službu bizhub SECURE je možné aktivovať na akomkoľvek multifunkčnom zariadení Konica Minolta bizhub, či už priamo na mieste alebo pred dodávkou, takže bez ohľadu na veľkosť vášho podniku vám zabezpečíme dôverné zaobchádzanie. Akonáhle sú zavedené bezpečnostné opatrenia bizhub SECURE, môžete si byť istí, že vaše tlačové údaje budú mať nekompromisnú bezpečnostnú ochranu.

 

 

Čo to zahŕňa?

 

 

V bizhub SECURE sú zahrnuté nasledujúce funkcie:

 

 

  • Zmena administrátorského hesla
  • Šifrovanie celého obsahu pevného disku zariadenia bizhub
  • Vytvorenie bezbečného alfanumerického hesla na uzamknutie pevného disku zariadenia bizhub
  • Odstránenie akýchkoľvek stôp údajov aj po ich vymazaní pomocou trvalého prepísania údajov
  • Nastavenie, pomocou ktorého multifunkčné zariadenie bizhub automaticky odstráni akýkoľvek obsah nachádzajúci sa v elektronických priečinkoch

bizhub SECURE

Zo všetkých zdrojov v dnešnom obchodnom a profesionálnom svete môžu byť vaše údaje tým najcennejším - a tiež tým najzraniteľnejším. Preto spoločnosť Konica Minolta ponúka ochranu pomocou služby bizhub® SECURE: súbor zdokonalených opatrení na ochranu hesiel a údajov, ktoré dávajú zariadeniu bizhub vyššiu úroveň zabezpečenia.

Kontaktujte nás

Kontaktujte nás
Required form 'ServicesContactForm' does not exist.

Polia označené * sú povinné!

Poznámka - vaše aktuálne nastavenie cookies vás vylúčia z prijímania propagačných noviniek e -mail! Chcete -Li tieto aktualizácie povoliť, aktualizujte nastavenia cookies.