ZJEDNODUŠTE TOK DOKUMENTOV VO VAŠEJ ORGANIZÁCII


Inteligentná kancelária
- komplexné riešenie pre vašu firmu

Kontaktujte nás

Múdrejší spôsob práce s informáciami

 

Objavte konkurenčnú výhodu s platformou M-Files, svetovým lídrom v oblasti správy dokumentov založenej na metadátach. Či už potrebujete rýchlo a ľahko nájsť svoje dokumenty bez toho, aby ste museli premýšľať o tom, kde sú uložené, alebo potrebujete chrániť citlivé informácie a zabezpečiť, aby ste pracovali v súlade s predpismi a smernicami, M-Files ponúka širokú škálu funkcií, ktoré vám s tým pomôžu.


 


V čom vám pomôže M-Files?

OCHRÁNIŤ DOKUMENTY

Prístupové práva v M-Files sú dynamické a založené na metadátach podľa typu dokumentu, projektu alebo stavu pracovného postupu. Oprávnenia sa menia automaticky, keď dôjde k zmenám v organizácii.

PREPOJIŤ ODDELENÉ DÁTA

M-Files umožňujú vytvoriť jednotné zobrazenie všetkého obsahu bez migrácie a bez ohľadu na to, v akom úložisku je obsah uložený. Napr. SharePoint, Teams, Salesforce, Google Workspace - jeden jediný pohľad.

NÁJSŤ DOKUMENTY

V M-Files sú súbory a dokumenty označené podľa toho, čoho sa týkajú - ktorý projekt, ktorý zákazník, ktorý používateľ - takže vždy ľahko a rýchlo nájdete, čo potrebujete.

AUTOMATIZOVAŤ POSTUPY

M-Files vám pomôžu sledovať úlohy, termíny a procesy pomocou pracovných postupov, ktoré vám pomôžu automatizovať každodennú prácu. Môžete ľahko dodržiavať firemné smernice a právne predpisy a nechať M-Files starať sa o auditnú stopu.

Pozrite si M-Files v akcii

Lepšie raz vidieť, ako stokrát počuť. Naplánujte si demo ukážku a dozviete sa viac o zjednodušenom vyhľadávaní, automatických pracovných postupoch, intuitívnom používateľskom rozhraní a pripravených integráciách s existujúcimi aplikáciami a súborovými systémami.

Naplánovať demo

Spojte sa s nami a preberieme všetko, čo vás zaujíma. Konzultácia je zadarmo, tak neváhajte a dajte nám o sebe vedieť!


Prečo M-Files?

 

M-Files používajú tisícky spoločností vo viac ako 100 krajinách sveta a je globálnym lídrom a vizionárom v oblasti správy obsahu a spolupráce. Potvrdzujú to aj nezávislé štúdie známych spoločností ako napríklad Nucleus Research alebo Gartner.

 


Čo hovoria klienti M-Files

Spoločnosť Forrester zistila, že používanie M-Files u zákazníkov na správu dokumentov prináša vysokú návratnosť investícií.

PREČÍTAŤ REPORT V ANGLIČTINE

Spoločnosť M-Files bola v marci 2022 ocenená zákazníkmi v rámci prieskumu Gartner Peer Insights "Voice of the Customer“

PREČÍTAŤ REPORT V ANGLIČTINE

Spoločnosť M-Files získala v roku 2022 ocenenie Top Rated Distinction pre softvér na správu podnikového obsahu od spoločnosti TrustRadius.

PREČÍTAŤ VIAC V ANGLIČTINE


Prečo M-Files s Konica Minolta?

 

Vieme, že pri nasadení softvéru nie je to isté riešenie vhodné pre každého. Preto sa snažíme vyvíjať prispôsobiteľné riešenia, ktoré sa bez problémov integrujú do vašej existujúcej infraštruktúry a spĺňajú vaše očakávania. Okrem toho, že ponúkame vlastné riešenia, spolupracujeme s lídrami v oblasti správy informácií, ako sú práve M-Files alebo Microsoft.

 

Konica Minolta pomáha viac ako 19 500 zákazníkom naprieč celou Európou. Naši zákazníci sa spoliehajú na Konica Minolta ako partnera, ktorý im pomáha vyriešiť problémy v oblasti správy informácií a dokumentov.

Sme certifikovaný partner M-Files pre implementáciu M-Files u zákazníkov nielen v Česku a na Slovensku ale v rámci celej Európy. Náš tím má potrebné certifikácie a rád vám pomôže so  všetkým potrebným pri zavádzaní dokument management systému.

VIAC INFORMÁCIÍ

Konica Minolta vyvíja vlastné jedinečné riešenia pre české/slovenské firmy, ktoré sú plne integrované s M-Files. V oficiálnom M-Files katalógu nájdete naše konektory na elektronický podpis, dátové schránky alebo dôveryhodný archív.

VIAC INFORMÁCIÍ

M-Files pre organizáciu dát v Microsoft 365

Prepojením M-Files s Microsoft 365 získate centralizovaný systém pre správu informácií spracovávaných používateľmi v Microsoft 365. Ako môžu M-Files pomôcť zorganizovať dáta uložené naprieč všetkými úložiskami vašej firmy vrátane online služieb Microsoft, a tým dať dokumentom a informáciám jednotný poriadok, vám prezradí nasledujúci dokument.

Stiahnuť brožúru