Správa zálohovania

Potrebujete správu zálohovania, ktorej môžete dôverovať?

Spite pokojne s pocitom, že naše systémy na riadenie obnovy neustále pracujú na zálohovaní a zabezpečení vašich údajov


Efektívna správa záloh od spoločnosti Konica Minolta sa postará o všetky vaše potreby v oblasti ukladania a zabezpečenia údajov. Zabezpečíme ochranu vašej databázy a súborov, či podľa potreby optimalizujeme konfiguráciu softvéru.

S našou ultra bezpečnou spravovanou zálohovacou službou ste v bezpečných rukách – je súčasť našich spravovaných služieb v oblasti IT. Zahŕňa ukladanie serverových údajov, podporu a každodennú správu zálohovacích systémov na pracovisku.


Poskytujeme navyše základné služby a riešenia v oblasti riadenia životného cyklu údajov vrátane ochrany údajov a ich obnovy po katastrofe (disaster recovery). Vzdialene spravované zálohovacie služby spoločnosti Konica Minolta využívajú štruktúrovaný prístup, ktorý zaisťuje rýchlu a ľahkú obnovu platformy v prípade zlyhania systému alebo akéhokoľvek narušenia údajov.


Služba je úplne flexibilná a prispôsobená potrebám malých, stredných a veľkých organizácií a dá sa poskytovať v lokálnych, cloudových alebo hybridných verziách. Zahŕňa širokú škálu technických možností – od NetApp po Veeam, SolarWinds a iné – a je škálovateľná, preto platíte len za to, čo skutočne potrebujete.

Kontaktujte nás

Kontaktujte nás

Konica Minolta ponúka celý rad záložných riešení.

Spojte sa s jedným z našich odborníkov ešte dnes a zistite viac sa o tom, ako môžeme vo vašej spoločnosti vytvoriť ďalšiu úroveň bezpečnosti pomocou nepretržitého diaľkového monitorovania a najnovších technológií zálohovania, a tak znížiť tlak na váš IT tím.

Potrebné pre priradenie príslušného obchodného zástupcu.
Vami uvedené údaje slúžia výhradne iba na tento konkrétny účel. Plné znenie našich Zásad ochrany osobných údajov nájdete tu.
Mám záujem aj o ďalšie novinky zo sveta Konica Minolta:
Príležitostne zasielané informácie budú o aktuálnych produktoch a službách spoločnosti Konica Minolta Slovakia, ktoré sa týkajú Vašich osobných záujmov. Údaje budú spracované v súlade s Podmienkami používania.

Polia označené * sú povinné!

Note - your current cookie settings will exclude you from receiving promotional updates via email! To allow those updates, update your cookie settings