Zabezpečenie IT

Konica Minolta: strategické riešenie pre vašu problematiku IT

Prečo používať riešenie zabezpečenia od inovátorov stratégií, ako je Konica Minolta


Prostredie IT je stále zložitejšie a schopnejšie. V súvislosti s tým sa vyvíja možnosť, alebo tiež pravdepodobnosť, že sa vaša spoločnosť stane terčom kybernetického útoku. V dnešnom svete IT, v ktorom sú interakcie medzi ľuďmi, procesmi a technológiami dôležitejšie než kedykoľvek predtým, je zrejmé, že technológie samotné už neposkytujú dostatočnú úroveň ochrany. Ak chcete pre svoju spoločnosť zaistiť úplnú bezpečnosť, Konica Minolta je pre vás ideálnym partnerom. Odborné znalosti a široký rozsah skúseností jej umožňujú získať jedinečný prehľad o všetkých vašich aktivitách pri definovaní vhodného riešenia pre vaše potreby. Naši odborníci vykonajú analýzu vašich požiadaviek na zabezpečenie IT a v spolupráci s vami navrhnú koncepciu celkového zabezpečenia. Spýtajte sa sami seba, či viete, či je vaša spoločnosť chránená pred súčasnými kybernetickými útokmi, alebo či v to len dúfáte.

Samotná technológia už nie je schopná ponúknuť primeranú úroveň ochrany. To, čo je potrebné - dnes viac, ako kedykoľvek predtým - je súhra ľudí, procesov a technológií. IT bezpečnosť je už viac ako 18 rokov hlavnou podnikateľskou činnosťou nášho tímu. Na základe týchto skúseností s vami spolupracujeme na vytvorení strategického prístupu, ktorý vám ponúkne pridanú hodnotu, transparentnosť a udržateľnosť a vytvorí rýchly čas odozvy.

Čo teda stojí za to chrániť a v akých podmienkach sa nachádza v súčasnosti moje IT? Naše služby vám ponúkajú širokú škálu sieťových analýz vrátane segmentácie siete, postupov firewallu, implementácie tlačiarní a kopírovacích zariadení a ďalších analýz. Pravidelná a priebežná analýza zraniteľnosti vám tiež poskytuje transparentnosť o stave vášho miesta prieniku.

Taktiež odporúčame, aby ste svoju infraštruktúru kontrolovali pravidelnými penetračnými testami. Podobne ako havarijné skúšky pre automobily vám poskytnú oveľa vyššiu úroveň istoty a poskytujú vám priebežné overovanie. Tieto "pentesty" ponúkame v rôznych balíčkoch, ktoré môžu byť samozrejme prispôsobené vašim špecifickým potrebám. Môžu vznikať napríklad mimo spoločnosti; interne vo forme zamestnancov alebo návštevníkov; alebo v dôsledku sociálneho inžinierstva. Ako môžete predpokladať, poskytneme vám podrobnú správu o situácii, ktorej záverom budú opatrenia, ktoré odporúčame prijať.

„Otázkou nie je, či budete napadnutí - ale kedy.“ Bohužiaľ, sme presvedčení, že toto pozorovanie je úplne v súlade s realitou. Čo ale urobíte, keď príde moment pravdy? Náš Tím reakcií na incidenty vám pomôže pri identifikácii, obsadzovaní a forenznom analyzovaní rôznych typov penetrácie, vrátane útokov malware, ransomware alebo hackerov.

 

Uistite sa, že ste pripravení...

Zabezpečenie IT

Zabezpečenie IT

Komplexná správa zabezpečenia pracovného prostredia

Široký rad riešení spoločnosti Konica Minolta na zabezpečenie IT poskytuje komplexnú správu zabezpečenia pracovného prostredia, vrátane zaistenia bezpečnostného softvéru. Naša služba zabezpečuje neustále monitorovanie systémov, pokiaľ ide o potenciálne bezpečnostné hrozby, a ich ochranu nasadením a správou vhodného bezpečnostného softvéru, vrátane brány firewall, siete VPN, antivírovej brány, brány proti nevyžiadanej pošte, prevencie vniknutia, filtrovania obsahu a správy šírky pásma, rovnako ako kontroly aplikácií, centralizovaného ohlasovania a ochrany DDOS.

Hardvér
hardware icon
Tlačový hardvér spoločnosti Konica Minolta

Chcete najvyšší výkon pri produkcii digitálnej tlače? Práve ste ho našli. Hardvér pre produkčnú tlač a kancelárie od spoločnosti Konica Minolta predstavuje odborový štandard so zariadeniami, ktorá ponúkajú revolučnú kvalitu farebného obrazu, mimoriadne rýchly čiernobiely výstup, profesionálne možnosti inline dokončovania pre splnenie špecifikácií zložitých pracovných úloh a oveľa viac. Bez ohľadu na veľkosť alebo oblasť špecializacie spoločnosti vám náš tlačový hardvér umožní vybudovať tlačovú infraštruktúru, vykonávať správu digitálneho obsahu, umiestniť najmodernejšie meracie prístroje a skúmať ďalšie riešenia navrhnuté tak, aby zmenili váš pracovný postup na nepoznanie.

Softvér
software icon
Softvérové produkty spoločnosti Konica Minolta

Preskúmajte nespočetné množstvo rôznych spôsobov, ktorými môžu softvérové produkty spoločnosti Konica Minolta zlepšiť prevádzku vašej firmy. Spoločnosť Konica Minolta vyrieši problémy vašej firmy, prispôsobí sa rôznym pracovným štýlom a ponúkne softvérové riešenia spĺňajúce potreby daného odvetvia. Tým, že spoločnosť Konica Minolta za všetkých okolností uprednostňuje potreby svojich zákazníkov, uspokojí softwarové požiadavky aj tých najnáročnejších globálnych organizácií. Pomocou tohto systému môžete udržať pod kontrolou náklady na všetky tlačové alebo kopírované výstupy, vytvárať pokročilé bezpečnostné opatrenia, ktoré zabezpečia, aby sa citlivé dokumenty nedostali do nepovolaných rúk, a oveľa viac.

Služby
service icon
Vždy k vašim službám

Náš skúsený a erudovaný odborný personál zodpovie všetky vaše prípadné otázky a ukáže vám, ako daný produkt používať. Naše služby fungujú vo váš prospech, v rámci systému podpory, ktorý bol navrhnutý tak, aby vám a vašej spoločnosti umožnil plne využiť výhody riešenia. Ponúkame celý rad rôznych služieb, vrátane optimalizovaných tlačových služieb, ktoré zahŕňajú poradenstvo, implementáciu hardvéru a softvéru, správu pracovných postupov s cieľom zníženia výdavkov na dokumenty a inteligentné služby zabezpečenia pre váš bezpečný biznis.

Komplexná správa zabezpečenia pracovného prostredia

Keďže „ľudský faktor“ často zohráva dôležitú úlohu pri zabezpečení vášho IT, tento prístup dopĺňame podporou budovania povedomia vašich zamestnancov. To môže zahŕňať tradičné školenia, živé rozhovory, kampane využívajúce merchandising a mnoho ďalšieho.Taktiež udržiavame vybraný počet úzkych partnerstiev s niekoľkými malými poskytovateľmi s vysoko inovatívnymi prístupmi a s globálnymi hráčmi so silnými portfóliami. Náš Tím profesionálnych služieb vám poskytne pomoc od konceptu, cez implementáciu a zavádzanie, až po podporu.

   

   

Ikona funkcií

Pripravenosť na reakcie na incidenty, rýchlé kontroly, proaktívne vyhľadávanie nevyžiadanej pošty, proaktívne vyhľadávanie hrozieb, kontroly stavu, digitálne forenzné analýzy

Ikona produktivity

Analýza segmentácie siete, kontrola pravidiel brány firewall, kontrola zabezpečenia tlačiarne/kopírky

Ikona funkcie kvality

Jediný externý individuálny cieľ, interný „čierny“ tím, vrátane WLAN a OSINT, interný a externý „červený“ tím, vrátane sociálneho inžinierstva a OSINT

Ikona funkcie dotyku

PoC - Implementácia, zavádzanie a podpora

ikona funkcie prispôsobenia

Jednotlivé prehľadávanie a vyhodnotenie, implementácia procesu správy zraniteľných miest ako bežného prehľadávania a podpora vyhodnocovania

Použitie

Pamäťové zariadenia USB, poštové kampane, informačné udalosti a školiace kurzy, podpora predaja, priamy útok hackerov