Spustili sme RETHINK WORK Newsletter a BLOG!

Bratislava | 29 júna 2023

Máme pre vás skvelú správu! Spustili sme pravidelné vydávanie Konica Minolta RETHINK Newsletteru, ktorý je nabité nielen našimi produktovými novinkami, ale tiež mapuje aktuálne trendy a ponúka zaujímavé tipy a triky v oblasti inovatívnych riešení a moderného podnikania v IT prostredí. V každom vydaní sa venujeme aj praktickým ukážkam vrátane výpočtov úspor pri implementácii daného riešenia. V rubrike "Osobnosť mesiaca" sa môžete inšpirovať zaujímavými názormi a pohľadom na danú problematiku očami našich zamestnancov. Na tému aktuálneho stavu polygrafie sme v júni diskutovali s Petrom Laukom, obchodným manažérom pre produkčný tlač Konica Minolta Slovakia.


Ak ste ešte nezačali odoberať Konica Minolta RETHINK Newsletter a toto prvé vydané k vám nedošlo, máme pre vás ďalšiu skvelú správu! Všetky články nájdete v RETHINK WORK BLOGu, ktorý pokračuje v témach newsletteru.

Tešíme sa, že s vami budeme zdieľať tieto najnovšie informácie a inšpiratívne myšlienky. Pripojte sa k odbere nášho Konica Minolta RETHINK Newsletteru a objavte, ako môžete urobiť viac, efektívnejšie a s menším využitím zdrojov.

Tu je malá ochutnávka tém, ktoré sa objavili v prvom vydaní Konica Minolta RETHINK Newsletteru:


🔹 Ako kamery Mobotix kontrolujú kvalitu výroby farmaceutickej spoločnosti?
 

🔹 Už vás nebaví zdĺhavý proces ručného podpisovania dokumentov? Systém elektronických podpisov vám umožní jednoducho a bezpečne podpisovať zmluvy, faktúry a ďalšie dôležité dokumenty. Pridite sa dozvedieť, ako vám táto pokroková technológia môže zjednodušiť pracovný život.
 

🔹 Bojíte sa krízy? Automatizujte a ušetrite! Chcete znížiť riziká spojené s hospodárskou nestabilitou? Naše riešenia automatizácie vám pomôžu efektívne procesy, znížiť náklady a byť pripravení na výzvy budúcnosti.
 

🔹 Ešte netlačíte z mobilu? Robíte chybu! Mobilné tlačové systémy sa stali nedeliteľnou súčasťou moderného pracovného života. Ak ešte nevyužívate možnosti tlače priamo z vášho mobilného zariadenia, mohli by ste prichádzať o výhody, ktoré táto inovatívne riešenie ponúka.