Konica Minolta je hlavným partnerom ITAPA AI & Robotics 2024

| 6 marca 2024

Riešenie digitalizácie Konica Minolta prezentované na ITAPA AI & Robotics 2024 predstaví najnovšie trendy využitia prvkov umelej inteligencie v efektívnej správe dokumentov a procesov súvisiacich s dokumentmi. ITAPA AI & Robotics 2024 sa uskutoční 12. marca 2024 v Bratislave.


Riešenie od Konica Minolta využíva umelú inteligenciu, ktorá zaisťuje strojové spracovanie dokumentov a extrakciu potrebných údajov. Toto strojové učenie je súčasťou umelej inteligencie, ktorá v rámci štruktúry algoritmov modelovaných podľa ľudského mozgu napodobňuje odôvodňovanie vykonávané človekom.

Jedná sa o veľmi účinný nástroj, pri ktorom možno už vykonanú digitalizáciu ďalej optimalizovať. Aj tam, kde hľadanie súvislostí v obsahu dokumentov znamená pre ľudskú myseľ neefektívnu časovú investíciu, ktorú myseľ umelej inteligencie zvládne v minimalistickom čase. Na to je však potrebná jedna vec, musíme naučiť ľudskú inteligenciu pracovať s inteligenciou umelou.
 

V rámci odborného programu sa o svoje skúsenosti v oblasti riešenia správy dokumentov a riadenia procesov s AI podelí Aleš Fukal, Director of Digital Information Management division Konica Minolta ITS. Jeho vystúpenie si nenechajte ujsť v utorok 12. 3. 2024 od 12 hod.
 

Podrobnejší program a viac informácií o ITAPA AI & Robotics 2024 nájdete PROGRAM ITAPA AI & Robotics
 

Naši odborníci sa tešia na stretnutie s vámi!