Messe Düsseldorf

Stockumer Kirch Street 61 · 40474 Düsseldorf

Pripojte sa ku Konica Minolta na drupa 2024

Objavte potenciál v budúcnosti tlače

Navštívte nás v stánku Konica Minolta v hale 8B


Príďte na veľtrh drupa 2024 a žasnite, ako sa svet tlače vyvíja ako nikdy predtým! Navštívte nás v stánku v hale 8B a objavte naše najnovšie prelomové pokroky v technológii tlače. Pridajte sa k nám a prehodnoťte váš pohľad na produktivitu, kvalitu a udržateľnosť v tlači.
Zažijete, aký význam má tlač v Konica Minolta a ako vidíme budúcnosť tlačových technológií.


Čo pre vás máme pripravené:
 

  • Vstúpite do budúcnosti tlače, kde každá vytlačená stránka, obal, štítok, lakovanie, fólia a dokončovanie prináša jedinečnú hodnotu.
  • Naše inovatívne riešenia sú prínosné pre celú spoločnosť a posúvajú hranice toho, čo je vôbec možné.
  • Stanete sa svedkami prelomových objavov, ktoré vás inšpirujú k túžbe prehodnotiť svoj vlastný postoj k tlači.
  • Ponoríte sa do pútavého príbehu o Priemysle 5.0, kde sa stretáva škálovateľnosť, spoľahlivosť, udržateľnosť a automatizácia inteligentných prevádzok, všetko pre dosiahnutie jedinečného zážitku.

Pridajte sa k nášmu VIP klubu

Buďte v obraze a objavte novinky Konica Minolta na drupa 2024!

Pridajte sa k nášmu VIP klubu a získajte exkluzívne informácie, novinky a avíza o našej účasti na drupa 2024 ešte pred ich zverejnením v bežných médiách. Ako poďakovanie za túto aktivitu od nás pri návšteve nášho stánku v hale 8B získate špeciálny darček.

Neváhajte a prihláste sa ešte dnes!

PRIDAJTE SA K NÁŠMU KLUBU


 

 

"drupa je základným pilierom v našom tlačovom odvetví. Je vzdelávacia, informatívna a inšpiratívna – skutočne sa tešíme na túto jedinečnú možnosť stretnutia a nemôžeme sa dočkať, až tam budeme.

Ako globálny technologický líder bude Konica Minolta opäť na veľtrhu významne zastúpená. Zaväzujeme sa k cieľom udržateľnosti a spoločenskej zodpovednosti, ktoré sú zakorenené hlboko v našej DNA. Návštevníkom nášho stánku sme pripravení pomôcť prehodnotiť ich možnosti, umocniť ich kreatívne nápady a spoločne objaviť potenciál tlače.

drupa poskytuje ideálnu platformu, kde môžeme predstaviť najnovšie technológie a vylepšenia a ďalej identifikovať a otvárať potenciál digitalizácie pre našich zákazníkov."

Objavte potenciál v budúcnosti tlače

Objavte potenciál v budúcnosti tlače

Messe Düsseldorf

Stockumer Kirch Street 61 · 40474 Düsseldorf

Webová stránka

Pridajte sa k nášmu VIP klubu

Sme nadšení, že s vami môžeme zdieľať novinky z drupa 2024. Prosím, zaregistrujte sa a prvý e-mail dostanete v marci 2024.

Polia označené * sú povinné!