MODERNÉ PRACOVNÉ PROSTREDIE S TECHNOLÓGIAMI SPOLOČNOSTI MICROSOFT

CHCEM VEDIEŤ VIAC
 

Inšpirujeme ľudí a spoločnosti, aby zmenili spôsob, akým vykonávajú svoju každodennú prácu. Tým ich podporujeme v procese digitálnej transformácie, ktorá je nevyhnutná pre udržanie konkurencieschopnosti a bezpečnosti v dnešnom digitálnom svete.

Veríme, že najjednoduchší spôsob, ako transformovať vašu spoločnosť, je využiť najnovšie cloudové technológie spoločnosti Microsoft, ako je Microsoft Office 365 a Microsoft Power Platform.

Všetko, čo robíme, robíme s maximálnym zameraním sa na posilnenie kľúčových vlastností a benefitov týchto riešení, ako je rýchlosť nasadenia, jednoduchosť, minimálne počiatočné náklady, mobilita či vysoká bezpečnosť.

Pre nás to nie sú len predajné argumenty. Je to spôsob, akým tieto technológie a produkty dodávame našim zákazníkom. Spôsob, ako ich sami využívame, ako o nich uvažujeme a ako k nim vytvárame našu pridanú hodnotu.

Vhodnou kombináciou našich služieb zvyšujeme úspešnosť a rýchlosť prijatia nového prostredia tak koncovými používateľmi, ako aj IT oddelením, aj samotným manažmentom.

Systematicky pracujeme s vašimi ľuďmi, postupne meníme ich návyky, trénujeme nové zručnosti, poskytujeme podporné nástroje a proaktívne sprevádzame Vás a vašu spoločnosť procesom adopcie prostredia Office 365.


Konica Minolta strategicky posilňuje svoje kompetencie v oblasti cloudových technológií spoločnosti Microsoft, čím ďalej rozvíja svoj tradičný biznis a zameranie sa na optimalizáciu firemných procesov, osobnú produktivitu, tímovú spoluprácu a low-code development.

 

Sme ideálnym partnerom pre ľudí a spoločnosti, ktoré takisto ako my veria, že jednoduchosť a konkrétne prínosy akejkoľvek technológie sú rovnako dôležité ako spôsob, akým sa tieto inovácie zavádzajú:
 

Veríme v bezbolestnú

Migráciu

Prechod na Microsoft Office 365 je veľmi jednoduchý.

Ide však o zásadnú zmenu vo Vašej IT infraštruktúre, ktorú je dôležité dobre pripraviť, načasovať a zrealizovať tak jednoducho a bezpečne, ako je to len možné.

DOHODNÚŤ KONZULTÁCIU ZADARMO


Zameriavame sa na precíznu

Adopciu

Ako sú na tom vaše digitálne kompetencie?

V rámci adopčných projektov meníme spôsob, ako ľudia vykonávajú svoju každodennú prácu, s cieľom zvýšiť ich osobnú produktivitu a podporiť spoluprácu v tíme.

Firemná komunikácia, spolupráca na dokumentoch, plánovanie a organizácia času, úloh a udalostí, zdieľanie skúseností či tvorba firemného obsahu sú však činnosti, ktoré v práci robíme úplne automaticky, bez toho, aby sme o nich premýšľali. Preto je také ťažké ich zmeniť. 

ZÍSKAŤ UKÁŽKU ZADARMO


Dohliadame na efektívny

Vývoj

Cloudové prostredie, low-code development a agilný prístup menia spôsob ako vyvíjame aplikácie.

Automatizácia procesov, umelá inteligencia, analýza dát a vývoj aplikácií pomocou Microsoft Power Platform je najlepší spôsob, ako jednoducho rozširovať možnosti vašich informačných systémov, či štandardných office aplikácií.

Stáhnouť E-book

Rýchlosť

Nové spôsoby komunikácie a zdieľanie informácií z kancelárie, z  domova aj z ciest.
Plynulý tok informácií a ich automatický prenos do firemných systémov.
To je cesta k vyššej produktivite.

Jednoduchosť

Bezproblémová prevádzka, flexibilita a napojenie na existujúce systémy pomôžu zjednodušiť vaše IT.

Bezpečnosť

Kompatibilita s pravidlami podľa interných firemných politík, najvyššie možné fyzické zabezpečenie dát v dátových centrách Microsoft a plná kontrola nad dátami aj pri strate pracovných nástrojov ako sú laptop, tablet či mobil.

Chcete vedieť viac?

Nechajte nám na seba kontakt a my vám zavoláme.

MICROSOFT 365

Objavte novú éru pracovnej produktivity s Microsoft 365! Ponúkame vám moderné pracovné prostredie, ktoré transformuje tradičné kancelárske aplikácie a prináša inovatívne služby pre digitálnu spoluprácu, bezpečnosť dát a automatizáciu obchodných procesov. Konica Minolta vám pomáha využiť plný potenciál tejto revolučnej platformy pre efektívnejšie a pružnejšie pracovné prostredie.

Stiahnuť brožúru

Podpora služieb MICROSOFT 365

Objevte novou éru pracovní produktivity s Microsoft 365! Nabízíme vám moderní pracovní prostředí, které transformuje tradiční kancelářské aplikace a přináší inovativní služby pro digitální spolupráci, bezpečnost dat a automatizaci obchodních procesů. Konica Minolta vám pomáhá využít plný potenciál této revoluční platformy pro efektivnější a pružnější pracovní prostředí.

Stiahnuť brožúru

Čo ešte nájdete v Inteligentnej kancelárii

Inteligentná kancelária od Konica Minolta zahŕňa rad inovatívnych IT služieb a riešení pre firmy. Zoznámte sa s ich výhodami.