MODERNÉ PRACOVNÉ PROSTREDIE S TECHNOLÓGIAMI SPOLOČNOSTI MICROSOFT

CHCEM VEDIEŤ VIAC
 

Inšpirujeme ľudí a spoločnosti, aby zmenili spôsob, ako vykonávajú svoju každodennú prácu. Tým ich podporujeme v procese digitálnej transformácie, ktorá je nevyhnutná pre udržanie konkurencieschopnosti a bezpečnosti v dnešnom digitálnom svete.

Veríme, že najjednoduchším spôsobom, ako transformovať vašu spoločnosť, je využiť najnovšie cloudové technológie spoločnosti Microsoft, ako sú Microsoft Office 365 a Microsoft Power Platform.

Všetko, čo robíme, robíme s maximálnym zameraním na posilnenie kľúčových vlastností a benefitov týchto riešení, ako je rýchlosť nasadenia, jednoduchosť, minimálne počiatočné náklady, mobilita a vysoká bezpečnosť.

Pre nás to nie sú iba predajné argumenty. Je to spôsob, akým tieto technológie a produkty dodávame našim zákazníkom. Spôsob, ako ich sami využívame, ako o nich uvažujeme a ako k nim vytvárame našu pridanú hodnotu.

Vhodnou kombináciou našich služieb zvyšujeme úspešnosť a rýchlosť prijatia nového prostredia, tak koncovými používateľmi, ako aj IT oddelením a tiež samotným manažmentom.

Systematicky pracujeme s vašimi ľuďmi, postupne meníme ich návyky, trénujeme nové zručnosti, poskytujeme podporné nástroje a proaktívne vedieme Vás a vašu spoločnosť procesom adopcie prostredia Office 365

Vyskúšajte si nás!

Vytvorili sme špeciálny tím, ktorý Vám zadarmo sprevádzkuje trial verziu Microsoft Office 365.

MÁM ZÁUJEM O TRIAL VERZIU NA 6 MESIACOV ZADARMO
Konica Minolta strategicky posilňuje svoje kompetencie v oblasti cloudových technológií spoločnosti Microsoft, čím ďalej rozvíja svoj tradičný biznis a zameranie na optimalizáciu firemných procesov, osobnú produktivitu, tímovú spoluprácu a low-code development.
 
Sme ideálnym partnerom pre ľudí a spoločnosti, ktorí rovnako ako my veria, že jednoduchosť a konkrétne prínosy akejkoľvek technológie sú rovnako dôležité, ako spôsob, akým sa tieto inovácie uplatňujú:

Veríme v bezbolestnú

Migráciu

Prechod na Microsoft Office 365 je veľmi jednoduchý.

Ide však o zásadnú zmenu vo Vašej IT infraštruktúre, ktorú je dôležité dobre pripraviť, načasovať a zrealizovať tak jednoducho a bezpečne, ako je to len možné.

DOHODNÚŤ KONZULTÁCIU ZADARMO


Zameriavame sa na precíznu

Adopciu

Ako sú na tom vaše digitálne kompetencie?

Meníme zaužívané rutinné postupy a učíme, ako využívať plný potenciál Microsoft Office 365.

ZÍSKAŤ UKÁŽKU ZADARMO


Dohliadame na efektívny

Vývoj

Cloudové prostredie, low-code development a agilný prístup menia spôsob, ako vyvíjame aplikácie.

Automatizácia procesov, umelá inteligencia, analýza dát a vývoj aplikácií pomocou Microsoft Power Platform predstavujú najlepší spôsob, ako jednoducho rozširovať možnosti vašich informačných systémov, ako aj štandardných office aplikácií.

ZÍSKAŤ UKÁŽKU ZADARMO


Kľúčové vlastnosti a benefity Microsoft Office 365 a Microsoft Power Platform


 

Rýchlosť

Nové spôsoby komunikácie a zdieľania informácií z kancelárie, z domu, aj z ciest.
Plynulý tok informácií a ich automatický prenos do firemných systémov.
To je cesta k vyššej produktivite.

Jednoduchosť

Bezproblémová prevádzka, flexibilita a napojenie na existujúce systémy pomôžu zjednodušiť vaše IT.

Bezpečnosť

Kompatibilita s pravidlami podľa internej firemnej politiky, najvyššie možné fyzické zabezpečenie dát v dátových centrách Microsoft a plná kontrola nad dátami aj pri strate pracovných nástrojov, ako sú laptop, tablet alebo mobil.

Chcete vědět více?

Nechte nám na sebe kontakt a my vám zavoláme.

Inteligentná kancelária od Konica Minolta zahŕňa množstvo inovatívnych IT služieb a riešení pre firmy. Oboznámte sa s ich výhodami.