AKO
ON-LINE

PRIPOJTE SA K VIRTUAL.DRUPA!

Virtual.drupa 2021

Dovoľujeme si vás pozvať na virtuálny event Drupa, od 20. – 23. apríla 2021, vďaka ktorému získate prehľad o najnovších technologických inováciách, automatizácii pracovných postupov, marketingových službách a know-how, ktoré zlepšia vaše podnikanie.


Inšpirujte sa na našich on-line prednáškach a zistite, aká je budúcnosť tlače, ako vytvárať nové obchodné príležitosti medzi vašimi súčasnými klientmi alebo prilákať nové skupiny zákazníkov a zvýšiť vaše zisky.

Registrujte sa na naše prednášky – získate ďalšie poznatky o nových technológiách v oblasti produkčnej a atramentovej tlače, tlače etikiet, zušľachtenia a dokončovania, vďaka ktorým bude vaše podnikanie prosperovať.

Program

Program
20.
apr 2021

Spojme sa – učme sa – rastime s Prokomom

V našom postpandemickom priemysle sú pre poskytovateľov tlače zásadné aspekty biznisu, medzi ktoré patrí predovšetkým znižovanie nákladov, zvyšovanie efektivity a výnosov alebo dosahovanie vyššej ziskovosti. Prokom je používateľská komunita zákazníkov Konica Minolta, ktorí sa v nej môžu spojiť s ďalšími poskytovateľmi tlače, učiť sa od seba navzájom a rozvíjať svoje podnikanie. Na tejto prednáške sa členovia Prokomu podelia o to, ako sa im darí prekonať toto náročné obdobie.

21.
apr 2021

Automatizovaná produkcia digitálnej tlače

Od objednávky až po hotový tlačený produkt. Na tejto prednáške si ukážeme, ako môžu softvérové a hardvérové riešenia Konica Minolta podporiť tlač tak, aby bola ešte viac efektívna. Web to print s AccurioPro Flux, kontrola prostredia tlače s ovládacím panelom AccurioPro, hárkové tlačové stroje AccurioPress C4080 a C14000, náš inteligentný rad inline dokončovania. To všetko vám môže pomôcť pri digitálnej transformácii.

22.
apr 2021

Rethink what´s possible: Neočakávaná tlač s AccurioJet KM-1e

Nové výzvy nášho odvetvia nie sú len o krátkodobej reakcii, ale aj o schopnosti rýchlo sa prispôsobiť a posilniť tak svoju pozíciu. Ide o prehodnotenie a znovuobjavenie spôsobu, akým sa dívame na efektivitu a produktivitu. Naša najnovšia UV digitálna atramentová tlač AccurioJet KM-1e kombinuje možnosti potlače materiálov so stabilitou charakteristickou pre ofsetové stroje s výhodami najnovšej digitálnej technológie. V priebehu prednášky si predstavíme všetky výhody, ktoré táto technológia ponúka – od flexibility substrátov, ktoré potlačí, cez okamžitú možnosť tlače variabilných dát až po potlač nadrozmerných formátov do veľkosti B2+.

MGI - Sila zušľachťovania

Polygrafia už nie je len o vysokej kvalite, dobrých službách a nízkej cene. Vďaka pridaniu laku a fólie majú CMYK výtlačky oveľa vyššiu hodnotu a umožňujú poskytovateľom ponúknuť koncovému používateľovi oveľa výnosnejší produkt. V tejto prednáške sa pozrieme na to, ako ju môžeme dosiahnuť vďaka MGI JetVarnish 3D S, riešeniu od Konica Minolta, ktoré ponúka široké možnosti zušľachtenia tlače.

23.
apr 2021

Na jeden priechod a dynamicky pre každý list: digitálny vysokorýchlostný laserový systém MOTIONCUTTER

Digitálny vysokorýchlostný laserový systém MOTIONCUTTER so svojimi základnými funkciami: výsek, jemný filigránový rez, jemný násek (kiss-cut), gravírovanie, ryhovanie a (mikro) perforovanie ponúka veľké možnosti pri dokončovaní – od efektívneho spracovania krátkych zakáziek až po dekoratívne zdobenie. Pozrite sa, aké jednoduché môže byť dokončenie variabilných dát, a objavte svoju príležitosť na trhu s plne automatizovaným systémom, ktorý sa nezastaví pri zmene zadania.

Štítky a obaly

Trh s obalmi rastie. Veľký nárast je zrejmý najmä v segmentoch potlače etikiet a krabíc z vlnitej lepenky. Ukážeme vám, ako nakombinovať obidva spomenuté segmenty v jednom pracovnom workflow.