Vylepšite svoje tlačové služby


Inovatívna digitálna tlač a inkjetové riešenia na rozšírenie vášho podnikania

[Error loading the WebPart 'TwoNewsWidget1' of type 'TwoNewsWidget']
Ako tlačiarenská spoločnosť čelíte rýchlo sa meniacemu trhu so všetkými výzvami ponúknuť nové služby a zároveň znížiť náklady a digitálnu tlač. Využívame svoje dlhoročné skúsenosti a našu vedúcu pozíciu na trhu, aby sme vám pre vaše obchodné potreby poskytli špeciálne, vysoko kvalitné tlačové riešenia.
 

Značka Accurio odráža pre všetky výrobné systémy a softvér spoločnosti Konica Minolta, ktorá je vedúcou spoločnosťou na trhu, ich pokrokovú, automatizovanú a presnú povahu: Medzi hlavné silné stránky a atribúty patrí odstraňovanie rutinných technologických záťaží a šetrenie času, rovnako ako menej ľudského kontaktu, ktorý znižuje chyby, plytvanie a výrobné náklady.

Zažite ďalšie vývojové štádium spoločnosti Konica Minolta!

Sústreďte sa na svoje podnikanie - s pomocou našich služieb!

Vzhľadom na to, že trh s tlačou a komunikáciami sa naďalej mení, je nevyhnutné pochopiť, ako to ovplyvní vaše výrobné procesy. Poznáte svoju firmu a svojich klientov; náš špecializovaný tím konzultantov Vám poradí, aké existujú príležitosti, ktoré by mohli vytvoriť nové inovácie a bohatstvo. Naše portfólio zahŕňa poradenské služby, implementáciu infraštruktúry a riadené služby. S našou podporou môžete zabudnúť na svoje bežné operačné úlohy a zamerať sa na rozvoj svojho podnikania zajtrajška.
 


 

Vaše výhody


Icon_profit_white.png
Viac ziskov
– Naše profesionálne tlačové portfólio zabezpečuje, že z vašej tlačovej miestnosti získate maximum - preto využívame všetku našu výskumnú a vývojovú silu na to, aby sa časy prípravy udržali na minime a aby ste sa čo najviac vyhli zastaveniam, čo vám umožní vyrábať väčšie množstvá za smenu.

 

Icon_efficient_white.png
Viac efektívnosti
– Naše portfólio je navrhnuté tak, aby vám pomohlo pri efektívnom prevádzkovaní vašej firmy, aby automatizovalo váš pracovný tok a umožnilo vám a vašim zamestnancom tráviť čas len tam, kde je to naozaj potrebné, aby boli znížené nadčasy.


  

Icon_business_white.png
Viac obchodných prípadov
– Riešenia spoločnosti Konica Minolta sú investíciou do budúcnosti, sú vybudované tak, aby ste dnes mohli rozvíjať svoje podnikanie a zajtra vyniknúť od svojej konkurencie - s novými aplikáciami na zabezpečenie vášho solídneho podnikania.

 

Icon_sustainability_white.png
Viac udržateľnosti
– Zníženie manuálnych procesov a automatizácia výrobných krokov na jednej strane zabraňuje frustrácii a obavám vo vašej organizácii. Na druhej strane pomáhajú znižovať množstvo materiálu a odpadu. S ohľadom na dlhodobý plán spoločnosti Konica Minolta smerujúci k udržateľnej budúcnosti - EcoVision 2050 - sa môžete spoľahnúť na kompetentného partnera, ktorý je ochotný chrániť zdroje našej planéty.

 

Digitálna tlač Konica Minolta - 4 dobré dôvody

threeboxes1.pngKonica Minolta je ČÍSLOM 1

…z hľadiska podielu na trhu pre produkčnú tlač (32,5%) v Európe (Infosource 2016).


threeboxes2.png

Viac ako 40 rokov
…odborných skúseností v oblasti atramentových tlačiarní!


threeboxes3.png

15,000
…zákazníkov v oblasti komerčnej a priemyselnej tlače v Európe.


carbonneutral.png
Uhlíková neutralita
So zavedením uhlíkovej neutrality začnete okamžite kompenzovať emisie, ktoré vznikajú pri tlači s vaším výrobným zariadením Konica Minolta.

Get in touch