Vylepšite svoje tlačové služby


Inovatívna digitálna tlač a inkjetové riešenia na rozšírenie vášho podnikania

[Error loading the WebPart 'TwoNewsWidget1' of type 'TwoNewsWidget']
Ako tlačiarenská spoločnosť čelíte rýchlo sa meniacemu trhu so všetkými výzvami ponúknuť nové služby a zároveň znížiť náklady a digitálnu tlač. Využívame svoje dlhoročné skúsenosti a našu vedúcu pozíciu na trhu, aby sme vám pre vaše obchodné potreby poskytli špeciálne, vysoko kvalitné tlačové riešenia.
 

Značka Accurio odráža pre všetky výrobné systémy a softvér spoločnosti Konica Minolta, ktorá je vedúcou spoločnosťou na trhu, ich pokrokovú, automatizovanú a presnú povahu: Medzi hlavné silné stránky a atribúty patrí odstraňovanie rutinných technologických záťaží a šetrenie času, rovnako ako menej ľudského kontaktu, ktorý znižuje chyby, plytvanie a výrobné náklady.

Zažite ďalšie vývojové štádium spoločnosti Konica Minolta!

Sústreďte sa na svoje podnikanie - s pomocou našich služieb!

Vzhľadom na to, že trh s tlačou a komunikáciami sa naďalej mení, je nevyhnutné pochopiť, ako to ovplyvní vaše výrobné procesy. Poznáte svoju firmu a svojich klientov; náš špecializovaný tím konzultantov Vám poradí, aké existujú príležitosti, ktoré by mohli vytvoriť nové inovácie a bohatstvo. Naše portfólio zahŕňa poradenské služby, implementáciu infraštruktúry a riadené služby. S našou podporou môžete zabudnúť na svoje bežné operačné úlohy a zamerať sa na rozvoj svojho podnikania zajtrajška.
 


 

Vaše výhody


Icon_profit_white.png
Viac ziskov
– Naše profesionálne tlačové portfólio zabezpečuje, že z vašej tlačovej miestnosti získate maximum - preto využívame všetku našu výskumnú a vývojovú silu na to, aby sa časy prípravy udržali na minime a aby ste sa čo najviac vyhli zastaveniam, čo vám umožní vyrábať väčšie množstvá za smenu.

 

Icon_efficient_white.png
Viac efektívnosti
– Naše portfólio je navrhnuté tak, aby vám pomohlo pri efektívnom prevádzkovaní vašej firmy, aby automatizovalo váš pracovný tok a umožnilo vám a vašim zamestnancom tráviť čas len tam, kde je to naozaj potrebné, aby boli znížené nadčasy.


  

Icon_business_white.png
Viac obchodných prípadov
– Riešenia spoločnosti Konica Minolta sú investíciou do budúcnosti, sú vybudované tak, aby ste dnes mohli rozvíjať svoje podnikanie a zajtra vyniknúť od svojej konkurencie - s novými aplikáciami na zabezpečenie vášho solídneho podnikania.

 

Icon_sustainability_white.png
Viac udržateľnosti
– Zníženie manuálnych procesov a automatizácia výrobných krokov na jednej strane zabraňuje frustrácii a obavám vo vašej organizácii. Na druhej strane pomáhajú znižovať množstvo materiálu a odpadu. S ohľadom na dlhodobý plán spoločnosti Konica Minolta smerujúci k udržateľnej budúcnosti - EcoVision 2050 - sa môžete spoľahnúť na kompetentného partnera, ktorý je ochotný chrániť zdroje našej planéty.

 

Digitálna tlač Konica Minolta - 4 dobré dôvody

threeboxes1.pngKonica Minolta je ČÍSLOM 1

…z hľadiska podielu na trhu pre produkčnú tlač (32,5%) v Európe (Infosource 2016).


threeboxes2.png

Viac ako 40 rokov
…odborných skúseností v oblasti atramentových tlačiarní!


threeboxes3.png

15,000
…zákazníkov v oblasti komerčnej a priemyselnej tlače v Európe.


carbonneutral.png
Uhlíková neutralita
So zavedením uhlíkovej neutrality začnete okamžite kompenzovať emisie, ktoré vznikajú pri tlači s vaším výrobným zariadením Konica Minolta.

Get in touch

Potrebné pre priradenie príslušného obchodného zástupcu.
Vami uvedené údaje slúžia výhradne iba na tento konkrétny účel. Plné znenie našich Zásad ochrany osobných údajov nájdete tu.

Mám záujem aj o ďalšie novinky zo sveta Konica Minolta:
Príležitostne zasielané informácie budú o aktuálnych produktoch a službách spoločnosti Konica Minolta Slovakia, ktoré sa týkajú Vašich osobných záujmov. Údaje budú spracované v súlade s Podmienkami používania.

Polia označené * sú povinné!

Poznámka - vaše aktuálne nastavenie cookies vás vylúčia z prijímania propagačných noviniek e -mail! Chcete -Li tieto aktualizácie povoliť, aktualizujte nastavenia cookies.