Nástroje

Inšpirujte sa! Vyrábajte si vlastné obaly na mieru.

Každý dobrý obchodník vie, že obal predáva. Potvrdiť to môže aj výrobca exkluzívnych na mieru vyrábaných čokoládových praliniek z pravej belgickej čokolády – firma Chocolate Patrik.

09.08.2023
4 minúty 4 minúty
Obsah
Okrem kvalitných produktov si firma sama na mieru vyrába aj prémiové personalizované obaly pomocou zariadení AccurioShine 3600 od spoločnosti Konica Minolta. Vedia totiž, že ak má niečo dobre chutiť, musí to aj dobre vyzerať.

Balenie na mieru s dokonalým dizajnom do 14 dní

Cieľovou skupinou zákazníkov čokoládovne sú najmä firmy, ktoré vyrábajú čokolády na mieru pre svojich obchodných partnerov, zákazníkov či zamestnancov. Jedná sa o luxusné čokolády s vysokými požiadavkami na dizajn a spracovanie obalov. Po niekoľkých pokusoch o externe vyrábané obaly sa rozhodli, že si ich vyrobia sami. Dnes sú schopní dodať výrobky s personalizovaným balením do 14 dní.
 

Výhody výroby vlastného obalu:

  • Rýchlejší a efektívnejší spôsob v porovnaní s externou spoločnosťou.
  • Možnosť personalizácie, ktorá dáva obalu konkurenčnú výhodu.
  • Pridaná hodnota sa vracia vo forme nových objednávok.

Prečo bola voľba pre AccurioShine 3600?

Ide o  lakovacie zariadenie Konica Minolta určené na zušľachťovanie 2D a 3D parciálnym lakom s UV vytvrdzovaním. Vyznačuje sa vysokou rýchlosťou (až 2 077 listov A3 za hodinu), kvalitnými tlačovými hlavami a variabilnou hrúbkou laku od 21 do 116 mikrónov v rámci jedného prechodu strojom. Dnes je každý jeden obal bonboniéry zušľachtený na tomto stroji. K tomu sa pridávajú personalizované údaje o klientoch a veľmi kreatívne 2D a 3D efekty.

Pri výbere stroja zohrala pre firmu úlohu aj atraktívna cenová politika, kompatibilita s inými zariadeniami, rýchly a bezproblémový servis a rôzne doplnkové služby.
 

Návratnosť investícií

Začať vyrábať vlastné obaly čokolády nebolo pre firmu jednoduché. Dnes, o niekoľko rokov neskôr, vedia, že ich investícia sa vyplatila. "Ak chcete byť úspešní, musíte ponúknuť pridanú hodnotu. Bez kvalitných obalov by sme neboli takí úspešní," hovorí Jakub Hronec, syn čokolatiéra Patrika Hronca, ktorý sa zaoberá marketingom, reklamou a tlačou a dodáva, že mnohé spoločnosti považujú takéto rafinované a personalizované obaly za drahé a nedostupné. Opak je však pravdou.

"Dnes vyrábame obaly aj pre iné firmy, ktoré chápu ich dôležitosť," dodáva Jakub Hronec. Pretože najprv jedia oči. Potom je to chuť samotnej čokolády.
 

Produkčná a industriálna tlač

Produkčná a industriálna tlač, ktorá hrá jednu z kľúčových rolí vo vytváraní kvalitných tlačových produktov.

Zistiť viac
Toto by pre vás mohlo byť tiež zaujímavé:

Digitálna evidencia dochádzky ušetrí tisícov eur ročne

Povinná evidencia dochádzky do zamestnania nemusí mať podobu tradičného...

Nástroje
03.01.2024

Poznáte tieto finty v Microsoft Teams?

Microsoft Teams už nie je len o online schôdzkach, pracovných poradách alebo...

Nástroje
20.09.2023

Oplatí sa digitalizovať aj malej firme?

Využívanie moderných IT systémov nie je len pre veľké firmy. Aj malí a...

Nástroje
22.11.2023
Pre vás od nás: