Pracovisko budúcnosti

Elektronický podpis ušetrí až 75 % nákladov na podpisovanie dokumentov

Pri používaní elektronického podpisu aplikáciou Signi od Konica Minolta už nie je potrebné dokumenty tlačiť, rozosielať k fyzickým podpisom a opätovne ich digitalizovať. Elektronický podpis je právne uznateľný pre 90 % bežnej administratívnej agendy ako sú zmluvy, objednávky, faktúry či preberacie protokoly.

15.05.2023
3 minúty 3 minúty
Obsah
Podpisovanie dokumentov sa vďaka tejto funkcii zásadne zrýchli, zlacní a zvýši sa aj bezpečnosť celého procesu. S aplikáciou Signi dokáž vybaviť až 80 % všetkých dokumentov a ušetriť väčšinu nákladov na určených na podpisovanie.

Čo získam elektornickým podpisom?

  • Úspora 75 % nákladov na podpisovanie dokumentov.
  • Je právne uznateľný pre 90 % bežnej agendy.
  • Viac ako 80 % dokumentov vybavíte za menej ako jeden deň.
Aplikácia Signi funguje na princípe cloudu a elektronické popisovanie tak môžete využívať na všetkých počítačoch či inteligentných telefónoch a tabletoch. Dokumenty je možné podpisovať kdekoľvek aj mimo kancelárie. Konica Minolta poskytuje službu elektronického podpisu samostatne, kedy ju môžu zákazníci využiť v rámci svojich interných systémov ako je CRM alebo ERP, ale aj ako súčasť vlastných riešení pre správu digitalizovaných dokumentov a elektronických archívov. V kombinácii s týmto riešením nie je nutné dokumenty fyzicky archivovať, čo pomáha ďalej šetriť nielen finančné náklady na prevádzku archívov a tlač ale aj energie s nimi spojené.  

 Iba v prípade zmlúv s pomocou elektronického podpisu je možné vybaviť až 80 % dokumentov za menej ako jeden deň. To predstavuje úsporu tisícov stránok mesačne, ktoré sa nemusia tlačiť a desiatok hodín, ktoré nikto nemusí stráviť čakaním na pošte. Odpadajú aj obavy o stratu zmlúv alebo tradičný zdĺhavý proces, ktorý v prípade viac podpisujúcich ľudí bežne zaberie aj niekoľko týždňov. Protistrane naviac stačí len e-mail či pripojenie k internetu a nemusí disponovať ani špeciálnym softvérom.

Ako na online podpis

Zrýchlite vaše podpisovanie a ušetrite náklady s aplikáciou Signi od Konica Minolta

Zistiť viac
Toto by pre vás mohlo byť tiež zaujímavé:

Ušetrite až 70 % času a 3/4 nákladov s digitálnym podpisovaním

V porovnaní s manuálnou agendou možno ušetriť až 70 % času vďaka použitiu...

Pracovisko budúcnosti
07.08.2023

Už ste počuli o zrkadle, ktoré pomocou AI kontroluje osobné ochranné pomôcky?

FORXAI Mirror sa skladá z kamier pripojených na displej o veľkosti človeka...

Pracovisko budúcnosti
14.11.2023

Poznáte najnovšie trendy v digitalizácii na rok 2024?

Digitálnu kanceláriu a hybridný spôsob práce využíva celosvetovo stále viac...

Pracovisko budúcnosti
10.01.2024
Pre vás od nás: