Dochádzkový systém
Konica Minolta


Kompletné riešenie evidencie dochádzkyDochádzkový systém Konica pomáha klientom automatizovať rutinnú prácu so spracovaním dochádzkovej agendy. Okrem evidencie príchodov a odchodov zamestnancov, prináša prehľad pre samotných zamestnancov aj ich nadriadených. Okrem toho ponúka rozšírené možnosti exportov do mzdových systémov  a šetrí tak čas a financie už viac ako stovkám firiem a organizáciám na Slovensku v Českej republike.


Čo získate?

  • zamestnanci získajú rýchly a dostupný spôsob evidencie svojej dochádzky
  • mzdové oddelenie bude mať vždy včas presné a bezchybné podklady
  • manažment má okamžitý prehľad o odpracovanej dobe zamestnancov
  • cloudové riešenie - žiadne starosti a nízke náklady 
  • pokročilé funkcie – sledovanie GPS pri prihlasovaní z mobilu, generovanie smien a pracovných plánov, elektronické odsúhlasenia mesačných výkazov, schvaľovanie dovoleniek či iných prerušení 
  • rýchle a bezproblémové nastavenie vrátane zaškolenia


Prečo dochádzka od Konica Minolta?


Rozšírené možnosti prihlasovania

Našim klientom ponúkame okrem štandardných kartových terminálov aj ďalšie možnosti prihlasovania. V prípade  mobilných pracovníkov (technici, obchodníci) je možné prihlasovanie do dochádzky cez mobilnú aplikáciu. V prípade, že klienti vyžadujú biometrické overenie, je možné využiť biometrické terminály, ktoré rozpoznávajú používateľov na základe odtlačku prstov alebo rozpoznania tváre, či dlane. Pre klientov Konica Minolta môže pre prihlasovanie do dochádzky slúžiť aj existujúce multifunkčné zariadenie, ktoré klient už využíva na tlač či skenovanie.

 

Iba 2 minúty

a zistíte ako funguje docházka na multifunkcii.

Referencie

Viac ako 100 klientov s počtom zamestnancov od 10 až po tisícky zamestnancov v rámci Slovenska a Českej republiky využíva služby dochádzkového systému od Konica Minolta. Našimi klientami sú výrobné firmy, obecné úrady, školy, knižnice, kúpele, zdravotnícke zariadenia, polícia a mnoho ďalších odvetví.
 

Ružinovský športový klubu, p.o.

Jednoduché riešenie vhodné aj pre menšie firmy, nízke obstarávacie náklady a intuitívne ovládanie nás presvedčilo, že riešenie spoločnosti Konica Minolta je tou správnou cestou. Výsledky tohto riešenia sa prejavili v podstate okamžite.“

Ing. Ľubomír Lenár
riaditeľ Ružinovského športového klubu, p.o.

Zubná ambulancia

Najväčším benefitom tohto systému vidím v ušetrenom čase, pri spracovaní výkazov a v ušetrených nemalých finančných prostriedkoch.“

Ing. Martin Štefaňák
spolumajiteľ zubných ambulancií a kliník 

Obec Mýtna

„Spracovanie dochádzky prebieha automaticky a obecný úrad má všetky údaje o zamestnancoch aj aktivačných pracovníkoch okamžite k dispozícii. 
Ponúknuté riešenie zo strany Konica Minolta zodpovedalo všetkým požadovaným kritériám. „

Pavol Greksa, 
bývalý starosta obce Mýtna
quotes

Prečítať viac...

TouchIT

Ružinovský športový klub: Znížili sme náklady na mzdy aj vďaka dochádzke

Kontaktujte nás

Kontaktujte nás

Kontaktujte nás

Další otázky?

Potrebné pre priradenie príslušného obchodného zástupcu.
Vami uvedené údaje slúžia výhradne iba na tento konkrétny účel. Plné znenie našich Zásad ochrany osobných údajov nájdete tu.
Mám záujem aj o ďalšie novinky zo sveta Konica Minolta:
Príležitostne zasielané informácie budú o aktuálnych produktoch a službách spoločnosti Konica Minolta Slovakia, ktoré sa týkajú Vašich osobných záujmov. Údaje budú spracované v súlade s Podmienkami používania.

Polia označené * sú povinné!

Poznámka - vaše aktuálne nastavenie cookies vás vylúčia z prijímania propagačných noviniek e -mail! Chcete -Li tieto aktualizácie povoliť, aktualizujte nastavenia cookies.