Správa zálohovania

Potrebujete správu zálohovania, ktorej môžete dôverovať?

Spite pokojne s pocitom, že naše systémy na riadenie obnovy neustále pracujú na zálohovaní a zabezpečení vašich údajov


Efektívna správa záloh od spoločnosti Konica Minolta sa postará o všetky vaše potreby v oblasti ukladania a zabezpečenia údajov. Zabezpečíme ochranu vašej databázy a súborov, či podľa potreby optimalizujeme konfiguráciu softvéru.

S našou ultra bezpečnou spravovanou zálohovacou službou ste v bezpečných rukách – je súčasť našich spravovaných služieb v oblasti IT. Zahŕňa ukladanie serverových údajov, podporu a každodennú správu zálohovacích systémov na pracovisku.


Poskytujeme navyše základné služby a riešenia v oblasti riadenia životného cyklu údajov vrátane ochrany údajov a ich obnovy po katastrofe (disaster recovery). Vzdialene spravované zálohovacie služby spoločnosti Konica Minolta využívajú štruktúrovaný prístup, ktorý zaisťuje rýchlu a ľahkú obnovu platformy v prípade zlyhania systému alebo akéhokoľvek narušenia údajov.


Služba je úplne flexibilná a prispôsobená potrebám malých, stredných a veľkých organizácií a dá sa poskytovať v lokálnych, cloudových alebo hybridných verziách. Zahŕňa širokú škálu technických možností – od NetApp po Veeam, SolarWinds a iné – a je škálovateľná, preto platíte len za to, čo skutočne potrebujete.

Konica Minolta ponúka celý rad záložných riešení.

Spojte sa s jedným z našich odborníkov ešte dnes a zistite viac sa o tom, ako môžeme vo vašej spoločnosti vytvoriť ďalšiu úroveň bezpečnosti pomocou nepretržitého diaľkového monitorovania a najnovších technológií zálohovania, a tak znížiť tlak na váš IT tím.