Podporte svoju rozmanitosť a ľudský komfort

Služby

 

Vnútorná kvalita vzduchu

ko meradlo čistoty vzduchu v kanceláriách a jeho potenciálny vplyv na osobné zdravie a pohodlie tých, ktorí využívajú priestory, je kvalita vnútorného vzduchu životne dôležitou otázkou pri zlepšovaní úrovne zdravia a pohody celkovo. Konica Minolta je odhodlaná aktívne zlepšovať pracovné prostredie svojich zákazníkov a vytvárať priestor pre ich zameranie na svoje kľúčové kompetencie. Bezpečnosť a efektívnosť sú kľúčovými opatreniami riešenia čistenia vzduchu spoločnosti Konica Minolta a spoločnosť vyvinula špeciálne filtre pre rôzne kancelárske systémy, ktoré zabezpečujú vysoké zníženie emisií pri súčasnom zachovaní prúdenia vzduchu v príslušných zariadeniach. Zákazníci môžu tiež zlepšiť vlastnú kvalitu vzduchu v interiéroch, čo je kľúčovým faktorom úrovne zdravia, pohodlia a produktivity zamestnancov.

Konica Minolta is committed to improving its customers' individual work environments by offering sustainable, effective solutions that help our customers optimise the Indoor Air Quality (IAQ) in their working space. The benefits of this include:

 • Lets Konica Minolta monitor and improve air quality, so you can concentrate on core skills
 • Maximises your efficiency in reducing emissions
 • Specifically designed for Konica Minolta devices
 • Lasts a lifetime (of the device), so no need for exchange or replacement

Konica Minolta spolupracuje so širokou škálou spoľahlivých a kompetentných projektových partnerov, ktorí poskytujú špeciálne filtračné zariadenia pre rôzne kancelárske systémy, čím zabezpečujú vysoké zníženie emisií. Filtračné roztoky, merané certifikáciou Modrý anjel, znižujú emisie častíc kopírovacieho stroja až o 98%.

 • Štandardná jednotka čistenia vzduchu
  • Znižuje emisie najmenej o 90%
  • Je štandardom v najnovších zariadeniach Konica Minolta
 
 • Voliteľná jednotka čistenia vzduchu
  • Znižuje emisie o 82% až 97%
  • Pre zariadenia Konica Minolta sa používajú dva rôzne filtre

 

 

 

Univerzálny dizajn

Univerzálny dizajn spoločnosti Konica Minolta znamená, že zariadenia spoločnosti sú navrhnuté tak, aby zahŕňali otázky použiteľnosti, prístupnosti, manipulácie a štýlu. To uľahčuje a zefektívňuje používanie našich výrobkov osobami s telesným alebo zrakovým postihnutím.
Naši zákazníci majú úžitok z poskytovania inkluzívneho pracovného prostredia, ktoré je prístupné každému, bez ohľadu na jeho vek, veľkosť tela alebo špeciálne potreby. Naše výrobky sú ľahko dosiahnuteľné, ľahko ovládateľné a logické v dizajne aj pohodlie. To umožňuje našim zákazníkom zvýšiť úroveň rozmanitosti medzi svojimi zamestnancami.

Viac informácií o prístupnosti a viditeľnosti používateľa

 

Záväzok

 

Sociálna inovácia

Konica Minolta sa aktívne zaoberá výzvami globálnej udržateľnosti tým, že do svojich kľúčových technológií integruje najmodernejšie digitálne technológie ako internet vecí (IoT), umelú inteligenciu (AI) a robotiku. Spoločnosť sa snaží transformovať svoje podnikanie tak, aby sa zamerala na poskytovanie riešení naliehavých globálnych problémov. Táto transformácia nielenže prispieva k dosiahnutiu cieľov trvalo udržateľného rozvoja (SDG), ale tiež pomáha obohatiť životy jednotlivcov, ktorí tvoria spoločnosť.

Viac informácií o sociálnych inováciách v spoločnosti Konica Minolta.
 

Rodová rozmanitosť v oblasti IT

Konica Minolta Business Solutions Europe spolupracuje s mimovládnou organizáciou na realizácii projektu budovania kapacít, ktorý podporuje ženy pri budovaní kariéry v IT priemysle. Projekt sa zameriava na prilákanie, výber a podporu žien a dievčat v oblasti IT s cieľom pomôcť im dostať sa na trh práce, naučiť sa základy, nájsť si prácu alebo si založiť podnik. Projekt, ktorý bol v Českej republike spustený v auguste 2015, bol v nasledujúcom roku rozšírený o Nemecko a bol zriadený aj v Poľsku a Rakúsku v uplynulom finančnom roku.
 

Kontaktujte nás...

...a obráťte sa na náš tím na podporu udržateľnosti!

Odoslať e-mail

Stiahnite si naše brožúry!

ContactFormWrapper

Vami uvedené údaje slúžia výhradne iba na tento konkrétny účel. Plné znenie našich Zásad ochrany osobných údajov nájdete tu.

Polia označené * sú povinné!