Dispatcher Paragon - nový produkt v portfóliu ITS služieb

| 10 februára 2020

Novinka v produktovom portfóliu Konica Minolta je určená pre korporátnych klientov, ako aj pre menšie spoločnosti, ktoré chcú mať prehľad o celkovom množstve vytlačených, naskenovaných či kopírovaných strán a zároveň chcú vidieť reálne náklady za túto produkciu. So softvérom Dispatcher Paragon je možné sledovať aj také podrobné informácie o každom vytlačenom dokumente, ako je počet strán, kto tlačil, vrátane náhľadu tohto dokumentu.


„Zároveň sa už nestane, že v tlačiarni zabudnete citlivé dokumenty ako napríklad zmluvy, keďže zamestnanec sa musí najskôr overiť kartou, až potom sa mu dokument vytlačí. Navyše, manažér dostáva každý mesiac prehľadný report, ktorí používatelia tlačili najviac, či ktoré zariadenia sa najviac využívajú,“ hovorí Pavol Katrenčík, produktový manažér Konica Minolta Slovakia.


Okrem toho Dispatcher Paragon kladie dôraz aj na mobilnú tlač, takže aj, keď ste mimo kancelárie, môžete si tlačovú úlohu jednoducho odoslať do systému a následne vytlačiť na ľubovoľnom multifunkčnom zariadení, dokonca na ľubovoľnej pobočke. 


Viac informácií sa dočítate na našich webových stránkach.


Súvisiace články

Súvisiace články