Sme partnerom ITAPA - najväčšej konferencie o digitalizácii a moderných technológiách na Slovensku

| 26 októbra 2023

Sme partnerom ITAPA - najväčšej konferencie o digitalizácii a moderných technológiách na Slovensku

Digitalizácia, kybernetická bezpečnosť, Health&Care, podpora inovácií – to je len výber z mnohých tém najväčšej a najvplyvnejšej konferencie a výstavy ITAPA 2023, na ktorej sa Konica Minolta tento rok prvýkrát zúčastňuje ako Silver Partner podujatia. Jesenná ITAPA sa uskutoční od 20. do 23. novembra 2023 v Bratislave.


Konica Minolta strategicky posilňuje svoje kompetencie v oblasti cloudových technológií spoločnosti Microsoft, čím ďalej rozvíja svoj tradičný biznis a zameranie na optimalizáciu firemných procesov, osobnú produktivitu, tímovú spoluprácu a low-code development.

V dvoch prezentáciách sa odborníci Konica Minolta podelia o svoje hlboké odborné znalosti v oblasti IT technológií a predstavia sofistikované riešenia v oblasti efektívnej digitalizácie a automatizácie procesov a kybernetickej bezpečnosti.

Útorok 21. 11. 2023
Panel - Projekty digitalizácie I.
Téma: Inovácie v manažmente – efektívna digitalizácia a automatizácia procesov
Milan Libuša, Business Development/Solution Consultant Konica MinoltaTémou prednášky Milana Lubuši bude stále horúca oblasť inovácií v manažmente so zameraním na efektívnu digitalizáciu a automatizáciu procesov.  Milan sa podelí o svoje skúsenosti získané za posledných 6 rokov ako konzultant so zameraním na OCR, DMS, ERP, CRM systémy a pokročilé video analytické kamerové systémy. Na praktických príkladoch ukáže, že digitalizácia firiem nie je vzdialenou budúcnosťou, ale aktuálnou výzvou väčšiny slovenských firiem.
Streda 22. 11. 2023
Panel – Riešenia pre kybernetickú bezpečnosť
Téma: Bezpečnostné úvahy o Shadow IT - detekcia, zmiernenie a ochrana vášho prostredia
Marek Chmel, Microsoft Cloud & Security Architect Konica Minolta
 
V paneli riešenia pre kybernetickú bezpečnosť popíše Marek Chmel špecifické bezpečnostné výzvy, ktoré môže priniesť prechod na moderné technológie. Správne implementované a spravované IT riešenia môžu v mnohých pohľadoch zvýšiť celkovú bezpečnosť IT prostredia každej firmy. Marek je skúsený architekt cloudových riešení založených na Azure, AWS a GCP. V Konica Minolta je zodpovedný za podporu partnerov spoločnosti Microsoft pri nasadzovaní, implementácii a údržbe služieb Microsoft Azure Data & Security. S Azure pracuje od jeho zavedenia v roku 2010.

 

Pokročilé AI technológie a inteligentné kamerové systémy


V rámci našej účasti a samostatného bloku programu venovaného téme Health&Care predstavíme odbornej verejnosti riešenia inteligentných kamerových systémov, ktoré vyhodnocovaním snímok pomocou umelej inteligencie umožňujú väčšiu automatizáciu a zefektívnenie vybraných procesov v rôznych segmentoch. V nemocniciach a iných zdravotníckych zariadeniach môžu výrazne uľahčiť prácu sestier, napríklad pri nepretržitom dohľade nad pacientmi.
 
Naši odborníci sa tešia na stretnutie s vami od 20. do 23. novembra 2023 v Bratislave na ITAPA 2023.

Viac informácií o konferencii a výstave ITAPA 2023 získate na www.itapa.sk.

 

Inteligentné kamerové systémy a pokročilé AI technológie na ITAPA 2023

Riešenia inteligentných kamerových systémov pomocou AI umožňujú väčšiu automatizáciu a zefektívnenie vybraných procesov v rôznych segmentoch.