Konica Minolta strategicky posilňuje svoje kompetencie v oblasti cloudových technológií spoločnosti Microsoft, čím ďalej rozvíja svoj tradičný biznis a zameranie na optimalizáciu firemných procesov, osobnú produktivitu, tímovú spoluprácu a low-code development.

V dvoch prezentáciách sa odborníci Konica Minolta podelia o svoje hlboké odborné znalosti v oblasti IT technológií a predstavia sofistikované riešenia v oblasti efektívnej digitalizácie a automatizácie procesov a kybernetickej bezpečnosti.

Pokročilé AI technológie a inteligentné kamerové systémy


V rámci našej účasti a samostatného bloku programu venovaného téme Health&Care predstavíme odbornej verejnosti riešenia inteligentných kamerových systémov, ktoré vyhodnocovaním snímok pomocou umelej inteligencie umožňujú väčšiu automatizáciu a zefektívnenie vybraných procesov v rôznych segmentoch. V nemocniciach a iných zdravotníckych zariadeniach môžu výrazne uľahčiť prácu sestier, napríklad pri nepretržitom dohľade nad pacientmi.

Naši odborníci sa tešia na stretnutie s vami od 20. do 23. novembra 2023 v Bratislave na ITAPA 2023.

Viac informácií o konferencii a výstave ITAPA 2023 získate na
www.itapa.sk
.

Sme partnerom ITAPA - najväčšej konferencie o digitalizácii a moderných technológiách na SlovenskuImgCarousel1
Sme partnerom ITAPA - najväčšej konferencie o digitalizácii a moderných technológiách na SlovenskuImgCarousel1
Sme partnerom ITAPA - najväčšej konferencie o digitalizácii a moderných technológiách na SlovenskuImgCarousel2
Sme partnerom ITAPA - najväčšej konferencie o digitalizácii a moderných technológiách na SlovenskuImgCarousel3
Inteligentné kamerové systémy a pokročilé AI technológie na ITAPA 2023

Riešenia inteligentných kamerových systémov pomocou AI umožňujú väčšiu automatizáciu a zefektívnenie vybraných procesov v rôznych segmentoch.

Zdieľať: