Aktuálna situácia v Konica Minolta v súvislosti s COVID-19

| 17 augusta 2020

Zdravie a bezpečnosť našich klientov a zamestnancov sú pre nás absolútnou prioritou. Zároveň sa snažíme zachovať doterajší štandard služieb, na ktorý ste bežne zvyknutí.


Preto vám prinášame stručný prehľad toho, čo sa u nás momentálne deje:


Opatrenia na strane klientov

  • Naši obchodní zástupcovia sú vám aj naďalej plne k dispozícii. Preto ich neváhajte kontaktovať telefonicky alebo emailom. Ak ešte nemáte svojho obchodného zástupcu, kontaktujte naše zákaznícke oddelenie a bude vám pridelený: info@konicaminolta.sk, 0850 166 177.
  • Každý náš klient má iné potreby vyvolané aktuálnou situáciou. Keď nám o nich poviete a bude to v našich možnostiach, radi vám vyjdeme v ústrety.
  • Všetko, čo je možné, spravujeme vzdialene. Tam, kde táto možnosť nie je, riadime sa aktuálnymi hygienickými a bezpečnostnými požiadavkami.
  • Momentálne sú naši servisní technici v plnom počte a pracujú bez obmedzení. Rozdelili sme ich do menších tímov, ktoré pracujú oddelene a v prípade potreby si vedia navzájom vypomôcť.
  • Pri každom servisnom zásahu zabezpečujeme dezinfekciu nástrojov aj samotných zariadení.
  • Aktuálne máme k dispozícii všetko, čo potrebujeme k zabezpečeniu kvalitných služieb tak, ako je zvykom aj v bežných podmienkach.


Opatrenia na strane zamestnancov

  • Našu centrálu v Bratislave a taktiež pobočky v Žiline, Banskej Bystrici a Košiciach sme pre návštevy uzavreli až do odvolania. Jednotlivé priestory sú neustále dezinfikované.
  • Väčšina našich zamestnancov pracuje plnohodnotne z domu. Pre servisných technikov, ktorí sú neustále v teréne, sme zabezpečili ochranné pomôcky a dezinfekciu.
  • Zrušili sme všetky služobné cesty do rizikových krajín. Ak by sa naši zamestnanci vrátili z rizikových krajín, alebo ak by vykazovali príznaky ochorenia, majú povinnú karanténu.
  • Obmedzili sme porady a pracovné stretnutia. Na rokovania využívame viaceré online nástroje.


Infolinka + email

Naše zákaznícke centrum je vám neustále k dispozícii. Keď zavoláte na tel. číslo 0850 166 177 v pracovných dňoch medzi 7:30 – 16:00 h, naše kolegyne sú pripravené odpovedať na všetky vaše dotazy. Kontaktovať nás môžete aj prostredníctvom emailu info@konicaminolta.sk.Vedeli ste?

Konica Minolta už dávno nie sú iba tlačiarne, ale zameriavame sa aj na komplexné IT riešenia. A hoci by sme sa s vami najradšej stretli osobne, vieme vám ich predstaviť napríklad aj pri komunikácii s naším obchodnými zástupcami prostredníctvom rôznych online nástrojov.


Tu si môžete prečítať informácie z európskej centrály spoločnosti Konica Minolta Inc.:

Situáciu neustále monitorujeme a uvedené opatrenia budeme v prípade potreby aktualizovať.
 
Želáme vám veľa zdravia a už teraz sa tešíme na spoločné stretnutie, keď toto náročné obdobie odznie.
 
 
Tím Konica Minolta Slovakia