AccurioPro Label Impose

Jediný softvér pre tlač digitálnych štítkov, ktorý kedy budete potrebovať


Dokonalý softvér vhodný pre vašu novú investíciu


Štítky AccurioPro Label Impose sa používajú neuveriteľne jednoducho – oveľa jednoduchšie než bežné analógové systémy. Úlohy môžete zaraďovať do frontu priamo z ovládaceho panela dotykovej obrazovky, čo urýchľuje opakovanú tlač, znižuje náklady a skracuje dobu potrebnú na zaškolenie zamestnancov.


Spoločnosti poskytujúce tlačové služby, ktoré sa zaoberajú aj výrobou štítkov, potrebujú pre optimalizáciu efektivity a hospodárnosti výroby zautomatizovať a integrovať túto úlohu kdekoľvek je to možné, a súčasne optimalizovať využívanie médií s cieľom zabrániť plytvaniu podkladovým materiálom štítkov. Z tohto dôvodu je zvyčajne po šírke a dĺžke nosiča štítkov umiestnených niekoľko štítkov. Ak sa však táto činnosť vykonáva ručne, môže sa z nej ľahko stať zložitý a časovo náročný postup.


Softvérový nástroj AccurioPro Label Impose predstavuje dokonalé riešenie tejto výzvy. Aplikácia ponúka obsluhe jednoduché a intuitívne rozhranie na automatické vytváranie a prípravu štítkov na tlač, čo používateľom umožňuje vytvárať súbory PDF ako základ pre vhodné rezacie nástroje pre vysekávacie vybavenie.


Tlačte. Starosti nechajte na nás.


Softvér AccurioPro Label Impose ponúka pôsobivý pracovný postup využívajúci formát PDF, ktorý vám umožňuje zadávať správne vstupné dáta pre výrobu vysekávacích nástrojov a poskytuje podporu rozhrania VDP. Vďaka intuitívnemu používateľskému rozhraniu a veľkej tlačovej ploche je tento nástroj navrhnutý tak, aby bol dokonalým doplnkom lisu na štítky od značky Konica Minolta v každom bode procesu a bezproblémovo fungoval s modelom AccurioLabel 190.


AccurioPro Label Impose | Súbeh a tlač etikiet

Prinášame vám základné fakty a ukážeme vám hlavné vlastnosti AccurioPro Label Impose, softvérového nástroja na súbeh a tlač etikiet.

Funkcie

Funkcie

Automatické opakované vytváranie štítkov 

Aplikace zjednodušuje a automatizuje opakované vytváranie štítkov na nosiči so štítkami.


Premenlivý dátový obsah

Spracovanie premenlivého dátového obsahu je jednoduché a prehľadné a dá sa rýchlo a jednoducho začleniť do automatickej opakovanej tlače štítkov.


Nastaviteľný rozstup 

Obsluha môže podľa potreby nastavovať jednotlivé rozstupy medzi stĺpcami a riadkami.


Pridávanie štandardných a vlastných vizuálnych značiek 

Aplikácia ponúka tiež dokonalú flexibilitu pri pridávaní štandardných a vlastných vizuálnych značiek do ľubovoľnej požadovanej polohy pre offline dokončovanie.


Usporiadanie kresieb 

Používatelia si môžu vybrať medzi automatickým a ručným usporiadaním kresieb na účely návrhu a rozloženia štítkov.


Tlač na viacerých miestach 

Na jediný list možno umiestniť jeden alebo širokú škálu vybraných kreslených motívov.


Vysekávacie nástroje 

Software AccurioPro Label Impose umožňuje detekovať doplnkové oddelovací prvky (línie razidiel, bodový lak, fólie a podobné) a exportovať ich do formátu PDF na účely výroby vysekávacích nástrojov a používanie dodatočných dekorácií na štítkoch.

Zaobstarajte si brožúru, v ktorej nájdete všetky informácie na jednom mieste.

AccurioPro Label Impose brožúra
AccurioPro Label Impose image datasheet thumbnail