Budúcnosť publikovania kníh

Nová technológia tlače na vyžiadanie ponúka rad nových možností publikovania kníh, ktoré si vaši zákazníci obľúbia

Vytvárajte nové príjmy prostredníctvom tlače na vyžiadanie


Bezkonkurenčný rad zariadení AccurioPress od spoločnosti Konica Minolta vám umožní vstúpiť na trhy samovydavateľov, ktoré boli kedysi neziskové, alebo jednoducho vôbec neexistovali.

Publikovanie kníh bývalo komplikovanou záležitosťou. Ako ale všetci vieme, časy a tiež technológie sa menia. Zatiaľ čo predtým bývalo publikovanie doménou ofsetovej tlače, teraz zaznamenáva vysoký rast sektor publikovania na vyžiadanie, ktorý umožňuje začínajúcim autorom kdekoľvek produkovať knihy, kalendáre, časopisy alebo fotoalbumy na vyžiadanie, a to aj vo veľmi malých nákladoch.


Publikovanie na vyžiadanie sa ako také stalo potenciálne ohromnou obchodnou príležitosťou pre digitálne tlačiarne. Flexibilní poskytovatelia tlače môžu tento trend využiť produkciou radu viazaných dokumentov, vrátane kníh, kalendárov, časopisov a fotoalbumov. Spoločnosť InfoTrends očakáva, že trh tlače kníh v priebehu sedemročného obdobia predpovede vzrastie o 16,7 %, čo znamená, že objem tlače v rámci publikovania kníh dosiahne do roku 2016 takmer 54 miliárd stránok. Inými slovami, publikovanie kníh na vyžiadanie je novou obchodnou oblasťou, na ktorú sa oplatí pozrieť.


Publikovanie na vyžiadanie umožňuje autorom, aby si publikovali knihy sami, alebo ich dokonca najskôr predali, až potom vytlačili. Veľkou výhodou publikovania na vyžiadanie je skutočnosť, že umožňuje tlačiť aj vo veľmi malých nákladoch, vrátane jedinej kópie, a zostať pritom ziskovým. Navyše skracuje dobu potrebnú na uvedenie knihy na trh. Publikovanie na vyžiadanie by mohlo byť lukratívnym zdrojom nových príjmov vašej firmy.


Ale ako z tohto trhu vyťažíte maximálny úžitok? Bezkonkurenčný rad tlačového hardwaru AccurioPress od spoločnosti Konica Minolta, ktorý zahŕňa produktové rady AccurioPress a bizhub, ponúka širokú škálu výhod, ktoré vám to umožnia. Systémy AccurioPress sú vďaka profesionálnemu modulárnemu dokončovaniu a mimoriadnej stabilite farieb a sútlače v kombinácii s vynikajúcou kvalitou tlače ideálne pre rozšírenie digitálnych tlačových prostredí. Systémy AccurioPress ponúkajú poskytovateľom tlače príležitosť zvládnuť širšiu škálu základných služieb digitálnej tlače a tlačových aplikácií, vrátane farebných tlačových produktov, ako sú vizitky, letáky, brožúry, bannery, tlač obálok a mnohé ďalšie.

Publikovanie kníh

Publikovanie kníh

Budúcnosť publikovania

Hovorí sa, že každý z nás v sebe nosí aspoň jednu knihu, čo je pre vás ako tlačiareň potenciálne veľmi dobrá správa. Publikovanie na vyžiadanie je ďalším veľmi rýchlo sa rozvíjajúcim sektorom, ktorý úplne nanovo vznikol v posledných dvoch desaťročiach vďaka novým technológiám. Vaši zákazníci budú chcieť, aby ste ponúkali publikovanie na vyžiadanie, pretože im umožní publikovať vlastné knihy v malých nákladoch, skráti dobu uvedenia knihy na trh, zníži náklady na publikovanie a odstráni náklady na skladovanie už vytlačených kníh.

Hardvér
hardware icon
AccurioPress a bizhub PRESS

Chcete najvyšší výkon pri produkcii digitálnej tlače? Práve ste ho našli. Hardvér pre produkčnú tlač a kancelárie od spoločnosti Konica Minolta predstavuje odborový štandard so zariadeniami, ktorá ponúkajú revolučnú kvalitu farebného obrazu, mimoriadne rýchly čiernobiely výstup, profesionálne možnosti inline dokončovania pre splnenie špecifikácií zložitých pracovných úloh a oveľa viac. Bez ohľadu na veľkosť alebo oblasť špecializacie spoločnosti vám náš tlačový hardvér umožní vybudovať tlačovú infraštruktúru, vykonávať správu digitálneho obsahu, umiestniť najmodernejšie meracie prístroje a skúmať ďalšie riešenia navrhnuté tak, aby zmenili váš pracovný postup na nepoznanie.

Softvér
software icon
Konica Minolta Software Products

Preskúmajte nespočetné množstvo rôznych spôsobov, ktorými môžu softvérové produkty spoločnosti Konica Minolta zlepšiť prevádzku vašej firmy. Spoločnosť Konica Minolta vyrieši problémy vašej firmy, prispôsobí sa rôznym pracovným štýlom a ponúkne softvérové riešenia spĺňajúce potreby daného odvetvia. Tým, že spoločnosť Konica Minolta za všetkých okolností uprednostňuje potreby svojich zákazníkov, uspokojí softwarové požiadavky aj tých najnáročnejších globálnych organizácií. Pomocou tohto systému môžete udržať pod kontrolou náklady na všetky tlačové alebo kopírované výstupy, vytvárať pokročilé bezpečnostné opatrenia, ktoré zabezpečia, aby sa citlivé dokumenty nedostali do nepovolaných rúk, a oveľa viac.

Služby
service icon
Always at your Service

Náš skúsený a erudovaný odborný personál zodpovie všetky vaše prípadné otázky a ukáže vám, ako daný produkt používať. Naše služby fungujú vo váš prospech, v rámci systému podpory, ktorý bol navrhnutý tak, aby vám a vašej spoločnosti umožnil plne využiť výhody riešenia. Ponúkame celý rad rôznych služieb, vrátane optimalizovaných tlačových služieb, ktoré zahŕňajú poradenstvo, implementáciu hardvéru a softvéru, správu pracovných postupov s cieľom zníženia výdavkov na dokumenty a inteligentné služby zabezpečenia pre váš bezpečný biznis.

Prečo je po tlači na vyžiadanie taký dopyt (a to stále väčší)

Publikovanie na vyžiadanie ponúka širokú škálu výhod. Rozšírením svojich schopností v oblasti tlače kníh, kalendárov, časopisov, fotoalbumov a ďalších materiálov si vytvoríte potenciálne rozsiahly, nový zdroj príjmov, a zároveň zaistíte intenzívnejšie využívanie existujúcich tlačových možností, ako sú inline funkcie pre dokončovanie. 


Ak teda chcete zvýšiť tržby z predaja, rozšíriť svoje portfólio a získať pozíciu na rýchle sa rozvíjajúcom novom trhu, musíte prejsť do oblasti publikovania na vyžiadanie a inštalovať prispôsobený hardvér z radu zariadení AccurioPress. 


Publikovanie na vyžiadanie vám prinesie nasledujúce výhody:

   

   

Použitie

Vyžaduje iba krátky proces zaučenia.

Ikona funkcie kvality

Umožňuje autorom, aby sami publikovali.

Funkcia kopírovania

Rozširuje váš rad tlačových produktov a tlačových služieb.

ikona funkcie dokončovania

Vytvára hotové tlačové produkty, vrátane väzby kníh a skladania, bez potreby ďalších manuálnych krokov.

Použitie

Umožňuje vám ponúkať kalendáre, knihy a ďalšie médiá.

ikona funkcie prispôsobenia

Zabezpečuje, aby bola nízkonákladová tlač kníh zisková.

Ikona tlače

Minimalizuje náklady na prípravu tlače.

ikona funkcie dokončovania

Minimalizuje náklady na prípravu tlače.

Ikona produktivity

Predstavuje vysokoefektívny produkčný proces.

Speed feature icon

Šetrí materiál, čas a peniaze.

tvarovanie tlače pre podnikanie.

Prokom je užívateľská komunita spoločnosti Konica Minolta, kde môžete nájsť prieskum trhu, informácie a praktické nástroje, ktoré vám pomôžu byť lepšie informovaní, produktívnejší a v konečnom dôsledku výnosnejší. V spoločnosti Prokom veríme, že nejde len o to, čo robíte, ale o to, čo umožňujete.

Pridajte sa k Prokom

Program rozvoja podniku spoločnosti Konica Minolta

Program DIGITAL1234 vám ponúka štyri jednoduché kroky k ďalšiemu rozvoju podnikania. Program rozvoja podnikania od spoločnosti Konica Minolta bol navrhnutý tak, aby umožnil prosperovať firmám poskytovateľov tlače. Využíva prístup založený na príležitostiach, ktorý zákazníkom v štyroch praktických krokoch ukazuje, ako identifikovať, posudzovať, zdôvodňovať a implementovať nové obchodné príležitosti. Jediné, čo musíte urobiť, aby ste získali všetky tieto cenné informácie, je jednorazovo sa zaregistrovať, a to bez akýchkoľvek záväzkov alebo výdavkov.


Štyri kroky k vybudovaniu firmy:

Myslíte, že publikovanie môže byť pre vašu spoločnosť správnym smerom? Ak sa chcete porozprávať o tom, ako môžu naše hardvérové ​​riešenia AccurioPress vyhovovať vašim potrebám, obráťte sa na niektorého z našich špecialistov.