Publikovanie premenných dát

Zamerajte sa na záujmy svojich zákazníkov, a to jednotlivo

Rozvíjajte svoje podnikanie a zaistite si lojalitu zákazníkov


Ako poskytovateľ tlačových služieb musíte neustále rozvíjať svoje podnikanie a zaisťovať si lojalitu zákazníkov. Ako sa v dobe, keď sú tlačové služby ľahko dostupné a porovnatelnejšie než kedykoľvek predtým, odlišujete na trhu tlačených dokumentov? A ako si udržiavate zákazníkov?

Čo je publikovanie premenných dát?

Publikovanie alebo tlač premenných dát alebo VDP je nesmierne cenným riešením pre komerčné tlačové a grafické spoločnosti, ktoré sa spoliehajú na profesionálny vzhľad a dojem hotových produktov a výhody vytvárajúce zisk, ktoré môžu priniesť do svojho podnikania.


Rýchle plánovanie a vykonávanie tlačových úloh

Zákaznícke dáta je možné jednoducho integrovať s návrhom dokumentu bez nutnosti skriptovania alebo programovania. Do hromadnej korešpondencie alebo inej objemnej tlačovej úlohy možno rýchlo a jednoducho začleniť veľmi rozmanité dáta, vrátane textu, grafov, farieb s priemyselnými štandardnými čiarovými kódmi a individuálne prispôsobenými obrázkami.


Riešenia publikovania premenných dát spoločnosti Konica Minolta personalizujú marketingové dokumenzy pomocou šikovných šablón a príručiek na vytváranie letákov, emailov, certifikátov a ocenení a poskytujú podrobné pokyny na úpravu šablón pomocou informácií z databázy z Excelu.


Intuitívne riešenia, ktoré vám ušetria čas a peniaze

Riešenia publikovania premenných dát od spoločnosti Konica Minolta, ktoré využívajú najnovšie technológie, môžu inteligentne čítať dáta a automaticky rozhodovať, či sa marketingové materiály dajú odoslať e-mailom namiesto poštou, čím spoločnostiam ušetria čas a peniaze. Ak sa zaujímate o to, ako by naše dômyselné riešenia publikovania premenných dát mohli vyhovieť veľmi špecifickým potrebám vašej spoločnosti, kliknite na tlačidlo Kontaktujte nás a jeden z našich špecialistov sa s vami spojí.

Publikovanie premenných dát

Publikovanie premenných dát

Individuálne prispôsobená komunikácia prostredníctvom publikovania premenných dát

Súčasný nadbytok informácií ešte viac zvýšil dôležitosť individuálne prispôsobenej tlačenej komunikácie. Listy alebo marketingové správy prispôsobené potrebám príjemcu majú oveľa väčšiu nádej, že si ich príjemca prečíta a prijme. Vďaka tomu sú správy z tlačiarní efektívnejšie, zvyšujú mieru odozvy a posilňujú vzťahy so zákazníkmi.


Medzi výhody, ktoré zákazníkom poskytujú tlačové služby publikovania premenných dát, patrí:


  • Efektívnejšia výmena informácií prostredníctvom individuálne prispôsobeného marketingu
  • Zvýšená miera odozvy
  • Silnejšie vzťahy so zákazníkmi
  • Efektívny marketing využívajúci rôzne médiá
  • Pridaná hodnota k digitálnej stránke


Z publikovania premenných dát bude zároveň profitovať vaša spoločnosť. Medzi hlavné prínosy patrí:


  • Širšie portfólio služieb
  • Vyššie zisky
  • Zvýšenie opakujúcich sa výnosov
  • Generovanie vyšších ziskov než pri statickom obsahu
Hardvér
hardware icon
Tlačový hardvér spoločnosti Konica Minolta

Chcete najvyšší výkon pri produkcii digitálnej tlače? Práve ste ho našli. Hardvér pre produkčnú tlač a kancelárie od spoločnosti Konica Minolta predstavuje odborový štandard so zariadeniami, ktorá ponúkajú revolučnú kvalitu farebného obrazu, mimoriadne rýchly čiernobiely výstup, profesionálne možnosti inline dokončovania pre splnenie špecifikácií zložitých pracovných úloh a oveľa viac. Bez ohľadu na veľkosť alebo oblasť špecializacie spoločnosti vám náš tlačový hardvér umožní vybudovať tlačovú infraštruktúru, vykonávať správu digitálneho obsahu, umiestniť najmodernejšie meracie prístroje a skúmať ďalšie riešenia navrhnuté tak, aby zmenili váš pracovný postup na nepoznanie.

Softvér
software icon
Softvérové produkty spoločnosti Konica Minolta

Preskúmajte nespočetné množstvo rôznych spôsobov, ktorými môžu softvérové produkty spoločnosti Konica Minolta zlepšiť prevádzku vašej firmy. Spoločnosť Konica Minolta vyrieši problémy vašej firmy, prispôsobí sa rôznym pracovným štýlom a ponúkne softvérové riešenia spĺňajúce potreby daného odvetvia. Tým, že spoločnosť Konica Minolta za všetkých okolností uprednostňuje potreby svojich zákazníkov, uspokojí softwarové požiadavky aj tých najnáročnejších globálnych organizácií. Pomocou tohto systému môžete udržať pod kontrolou náklady na všetky tlačové alebo kopírované výstupy, vytvárať pokročilé bezpečnostné opatrenia, ktoré zabezpečia, aby sa citlivé dokumenty nedostali do nepovolaných rúk, a oveľa viac.

Služby
service icon
Vždy k vašim službám

Náš skúsený a erudovaný odborný personál zodpovie všetky vaše prípadné otázky a ukáže vám, ako daný produkt používať. Naše služby fungujú vo váš prospech, v rámci systému podpory, ktorý bol navrhnutý tak, aby vám a vašej spoločnosti umožnil plne využiť výhody riešenia. Ponúkame celý rad rôznych služieb, vrátane optimalizovaných tlačových služieb, ktoré zahŕňajú poradenstvo, implementáciu hardvéru a softvéru, správu pracovných postupov s cieľom zníženia výdavkov na dokumenty a inteligentné služby zabezpečenia pre váš bezpečný biznis.

tvarovanie tlače pre podnikanie.

Prokom je užívateľská komunita spoločnosti Konica Minolta, kde môžete nájsť prieskum trhu, informácie a praktické nástroje, ktoré vám pomôžu byť lepšie informovaní, produktívnejší a v konečnom dôsledku výnosnejší. V spoločnosti Prokom veríme, že nejde len o to, čo robíte, ale o to, čo umožňujete.

Pridajte sa k Prokom

Myslíte si, že publikovanie premenných dát sa môže vašej spoločnosti hodiť?

Ak sa chcete porozprávať o tom, ako by mohli naše softvérové ​​a hardvérové ​​riešenia spĺňať vaše potreby týakajúce sa publikovania premenných dát, kliknite na tlačidlo Kontaktujte nás a skontaktujte sa s jedným z našich špecialistov!