Budúcnosť tlače: riešenie WEB 2 PRINT

Prečo riešenie Web 2 Print ponúka všetky online tlačové riešenia, ktoré kedy budete potrebovať

Online riešenie a riešenie elektronickej tlače, ktoré budú vaši zákazníci používať


Internetové a elektronické obchodovanie sa stalo nevyhnutnou súčasťou každodenného života a rýchlo sa rozvíja do kanálov používaných pre prevažnú väčšinu obchodných transakcií.

Pokiaľ si komerčné tlačiarne z radu malých a stredne veľkých firiem chcú v budúcnosti udržať konkurencieschopnosť, budú musieť pre komunikáciu a predaj produktov a služieb ponúkať riešenia Web 2 Print (W2P), vrátane vzdialeného publikovania, online tlače a tlače e-business. Vaši zákazníci už budú oboznámení so systémami tlače prostredníctvom webu a s webovými systémami a budú zvyknutí bežne nakupovať produkty, ako sú knihy, kancelársky materiál, papierenský tovar a blahoželania, a služby, vrátane cestovania, uloženia dát a cloudových výpočtových prostriedkov.


Z tohto dôvodu je pre vás ako poskytovateľa tlačových služieb riešenie Web 2 Print zásadne dôležité. Umožní vám odlíšiť vaše služby od konkurenčných spoločností, znížiť režijné náklady, zvýšiť efektivitu a ešte oveľa viac.Čo mi ako tlačiarni môže riešenie Web 2 Print ponúknuť? 

Riešenie Web 2 Print ponúka rozsiahly rad potenciálnych výhod pre tlačové prostredia, napríklad:


  • Môže poskytnúť úsporu času a nákladov pre marketingové oddelenia zákazníkov.
  • Môže pomôcť zamestnancom zákazníka s účtovaním tlačených materiálov.
  • Umožňuje nepretržitý prístup zákazníkov k objednávkam.
  • Poskytuje prehľad o procesoch objednávok za účelom zníženia množstva otázok smerujúcich na služby zákazníkom.
  • Pomáha zamestnancom zákazníka s účtovaním tlačených materiálov.
  • Vytvorí online obchod so všetkými vašimi produktmi a službami, ktorý zvýši objem predaja.
  • Umožňuje vám ponúkať možnosti online platby, a tým zlepšiť peňažný tok.
  • Automatizuje procesy objednávok, platieb a účtovania.

Tlač cez web

Tlač cez web

Prečo je teda tlač cez web taký dôležitý?

Riešenie Web 2 Print sa rýchlo stáva základnou súčasťou stratégií digitálnych tlačiarní, a to nielen z hľadiska prístupu, ale tiež pokiaľ ide o predaj, marketing a návrhy. Možnosti, ktoré ponúka, sú tiež dôležitými nástrojmi na prekonanie spoločného bremena výrazného navyšovania administratívy, s ktorým súvisia veľké objemy úloh s nízkym počtom výtlačkov a nízkymi nákladmi. Väčšina administratívnych procesov a konvenčných manažérskych informačných systémov používaných poskytovateľmi tlače je vhodná na ofsetovú produkciu a reaguje na dopyt digitálneho tlačového prostredia.

Hardvér
hardware icon
Presaďte sa v online prostredí tlače cez web

Rad AccurioPress vysokorýchlostných farebných produkčných tlačiarní vďaka bleskovým rýchlostiam, jednoduchému ovládaniu a výkonnému inline dokončovaniu zvyšuje latku digitálnej produktivity – šetrí čas, náklady na pracovnú silu a priestor v produkčnej miestnosti.

Softvér
software icon
Softvér, ktorý potrebujete, aby web pracoval pre vás

Hľadáte spôsob, akým sa naplno pustiť do inštalácie riešení Web 2 Print? Musíte samozrejme začať tým pravým softvérom. AccurioPro Flux Ultimate je sofistikovaná aplikácia typu Web 2 Print, ktorá umožňuje poskytovateľom tlačových služieb, interným tlačovým pracoviskám, verejným orgánom a vzdelávaciemu sektoru ponúkať zabezpečené online odosielanie tlačových úloh založené na lístkoch úloh. Koncoví používatelia potom môžu túto pohodlnú službu využívať 24 hodín denne, 7 dní v týždni.

Služby
service icon
Vždy k vašim službám

Náš skúsený a erudovaný odborný personál zodpovie všetky vaše prípadné otázky a ukáže vám, ako daný produkt používať. Naše služby fungujú vo váš prospech, v rámci systému podpory, ktorý bol navrhnutý tak, aby vám a vašej spoločnosti umožnil plne využiť výhody riešenia. Ponúkame celý rad rôznych služieb, vrátane optimalizovaných tlačových služieb, ktoré zahŕňajú poradenstvo, implementáciu hardvéru a softvéru, správu pracovných postupov s cieľom zníženia výdavkov na dokumenty a inteligentné služby zabezpečenia pre váš bezpečný biznis.

Budúcnosť tlače: riešenie WEB 2 PRINT

Budúcnosť tlače: riešenie WEB 2 PRINT

Tlač cez web už nie je doplnkovou možnosťou, ide o riešenie, ktoré poskytovatelia tlačových služieb jednoducho musia ponúkať.

Riešenie Web 2 Print umožňuje zákazníkom pohodlne objednávať a odosielať tlačové úlohy online a zobrazovať ich náhľad. Dokumenty pripravené na tlač je možné poskytovať v katalógoch, pričom v ponuke na objednanie môžu byť aj netlačové produkty. Aplikácia skontroluje, či ide o tlačiteľné súbory, či majú obrázky poskytnuté zákazníkom správne rozlíšenie, či je vložené písmo a či je zahrnutá priehľadnosť. Väčšina aplikácií na tlač cez web umožňuje klientom prispôsobiť vopred navrhnuté šablóny a odoslať svoj vlastný obsah pre automatizovanú tlačovú produkciu.

Čo je tlač cez web a prečo ho potrebujete?

   

   

Ikona funkcií

Riešenie je optimalizované pre poskytovateľov tlače B2B a internú tlač.

Ikona produktivity

Tlač cez web a digitálne obchody sú verziou elektronického obchodovania v tlačiarenskom sektore, ktorá využíva internet na efektívnejšiu a hospodárnejšiu tlač.

Ikona tlače

Tlač cez web je komplexné riešenie na obstarávanie a správu tlače.

Funkcia mobilného pripojenia

Riešenia Web 2 Print umožňujú komukoľvek zabezpečiť si tlačové riešenia z počítača bez ohľadu na to, kde sa nachádza, schváliť dokumenty PDF a okamžite ich všetky odoslať do tlačiarne.

Speed feature icon

Poskytuje zákazníkom rýchly a jednoduchý nástroj na výpočet cien.

tvarovanie tlače pre podnikanie.

Prokom je užívateľská komunita spoločnosti Konica Minolta, kde môžete nájsť prieskum trhu, informácie a praktické nástroje, ktoré vám pomôžu byť lepšie informovaní, produktívnejší a v konečnom dôsledku výnosnejší. V spoločnosti Prokom veríme, že nejde len o to, čo robíte, ale o to, čo umožňujete.

Pridajte sa k Prokom

Kontaktujte nás

Kontaktujte nás
Potrebné pre priradenie príslušného obchodného zástupcu.
Vami uvedené údaje slúžia výhradne iba na tento konkrétny účel. Plné znenie našich Zásad ochrany osobných údajov nájdete tu.
Mám záujem aj o ďalšie novinky zo sveta Konica Minolta:
Príležitostne zasielané informácie budú o aktuálnych produktoch a službách spoločnosti Konica Minolta Slovakia, ktoré sa týkajú Vašich osobných záujmov. Údaje budú spracované v súlade s Podmienkami používania.

Polia označené * sú povinné!

Poznámka - vaše aktuálne nastavenie cookies vás vylúčia z prijímania propagačných noviniek e -mail! Chcete -Li tieto aktualizácie povoliť, aktualizujte nastavenia cookies.