Budúcnosť tlače: riešenie WEB 2 PRINT

Prečo riešenie Web 2 Print ponúka všetky online tlačové riešenia, ktoré kedy budete potrebovať

Online riešenie a riešenie elektronickej tlače, ktoré budú vaši zákazníci používať


Internetové a elektronické obchodovanie sa stalo nevyhnutnou súčasťou každodenného života a rýchlo sa rozvíja do kanálov používaných pre prevažnú väčšinu obchodných transakcií.

Pokiaľ si komerčné tlačiarne z radu malých a stredne veľkých firiem chcú v budúcnosti udržať konkurencieschopnosť, budú musieť pre komunikáciu a predaj produktov a služieb ponúkať riešenia Web 2 Print (W2P), vrátane vzdialeného publikovania, online tlače a tlače e-business. Vaši zákazníci už budú oboznámení so systémami tlače prostredníctvom webu a s webovými systémami a budú zvyknutí bežne nakupovať produkty, ako sú knihy, kancelársky materiál, papierenský tovar a blahoželania, a služby, vrátane cestovania, uloženia dát a cloudových výpočtových prostriedkov.


Z tohto dôvodu je pre vás ako poskytovateľa tlačových služieb riešenie Web 2 Print zásadne dôležité. Umožní vám odlíšiť vaše služby od konkurenčných spoločností, znížiť režijné náklady, zvýšiť efektivitu a ešte oveľa viac.Čo mi ako tlačiarni môže riešenie Web 2 Print ponúknuť? 

Riešenie Web 2 Print ponúka rozsiahly rad potenciálnych výhod pre tlačové prostredia, napríklad:


  • Môže poskytnúť úsporu času a nákladov pre marketingové oddelenia zákazníkov.
  • Môže pomôcť zamestnancom zákazníka s účtovaním tlačených materiálov.
  • Umožňuje nepretržitý prístup zákazníkov k objednávkam.
  • Poskytuje prehľad o procesoch objednávok za účelom zníženia množstva otázok smerujúcich na služby zákazníkom.
  • Pomáha zamestnancom zákazníka s účtovaním tlačených materiálov.
  • Vytvorí online obchod so všetkými vašimi produktmi a službami, ktorý zvýši objem predaja.
  • Umožňuje vám ponúkať možnosti online platby, a tým zlepšiť peňažný tok.
  • Automatizuje procesy objednávok, platieb a účtovania.

Tlač cez web

Tlač cez web

Prečo je teda tlač cez web taký dôležitý?

Riešenie Web 2 Print sa rýchlo stáva základnou súčasťou stratégií digitálnych tlačiarní, a to nielen z hľadiska prístupu, ale tiež pokiaľ ide o predaj, marketing a návrhy. Možnosti, ktoré ponúka, sú tiež dôležitými nástrojmi na prekonanie spoločného bremena výrazného navyšovania administratívy, s ktorým súvisia veľké objemy úloh s nízkym počtom výtlačkov a nízkymi nákladmi. Väčšina administratívnych procesov a konvenčných manažérskych informačných systémov používaných poskytovateľmi tlače je vhodná na ofsetovú produkciu a reaguje na dopyt digitálneho tlačového prostredia.

Hardvér
hardware icon
Presaďte sa v online prostredí tlače cez web

Rad AccurioPress vysokorýchlostných farebných produkčných tlačiarní vďaka bleskovým rýchlostiam, jednoduchému ovládaniu a výkonnému inline dokončovaniu zvyšuje latku digitálnej produktivity – šetrí čas, náklady na pracovnú silu a priestor v produkčnej miestnosti.

Softvér
software icon
Softvér, ktorý potrebujete, aby web pracoval pre vás

Hľadáte spôsob, akým sa naplno pustiť do inštalácie riešení Web 2 Print? Musíte samozrejme začať tým pravým softvérom. AccurioPro Flux Ultimate je sofistikovaná aplikácia typu Web 2 Print, ktorá umožňuje poskytovateľom tlačových služieb, interným tlačovým pracoviskám, verejným orgánom a vzdelávaciemu sektoru ponúkať zabezpečené online odosielanie tlačových úloh založené na lístkoch úloh. Koncoví používatelia potom môžu túto pohodlnú službu využívať 24 hodín denne, 7 dní v týždni.

Služby
service icon
Vždy k vašim službám

Náš skúsený a erudovaný odborný personál zodpovie všetky vaše prípadné otázky a ukáže vám, ako daný produkt používať. Naše služby fungujú vo váš prospech, v rámci systému podpory, ktorý bol navrhnutý tak, aby vám a vašej spoločnosti umožnil plne využiť výhody riešenia. Ponúkame celý rad rôznych služieb, vrátane optimalizovaných tlačových služieb, ktoré zahŕňajú poradenstvo, implementáciu hardvéru a softvéru, správu pracovných postupov s cieľom zníženia výdavkov na dokumenty a inteligentné služby zabezpečenia pre váš bezpečný biznis.

Tlač cez web už nie je doplnkovou možnosťou, ide o riešenie, ktoré poskytovatelia tlačových služieb jednoducho musia ponúkať.

Riešenie Web 2 Print umožňuje zákazníkom pohodlne objednávať a odosielať tlačové úlohy online a zobrazovať ich náhľad. Dokumenty pripravené na tlač je možné poskytovať v katalógoch, pričom v ponuke na objednanie môžu byť aj netlačové produkty. Aplikácia skontroluje, či ide o tlačiteľné súbory, či majú obrázky poskytnuté zákazníkom správne rozlíšenie, či je vložené písmo a či je zahrnutá priehľadnosť. Väčšina aplikácií na tlač cez web umožňuje klientom prispôsobiť vopred navrhnuté šablóny a odoslať svoj vlastný obsah pre automatizovanú tlačovú produkciu.

Čo je tlač cez web a prečo ho potrebujete?

   

   

Ikona funkcií

Riešenie je optimalizované pre poskytovateľov tlače B2B a internú tlač.

Ikona produktivity

Tlač cez web a digitálne obchody sú verziou elektronického obchodovania v tlačiarenskom sektore, ktorá využíva internet na efektívnejšiu a hospodárnejšiu tlač.

Ikona tlače

Tlač cez web je komplexné riešenie na obstarávanie a správu tlače.

Funkcia mobilného pripojenia

Riešenia Web 2 Print umožňujú komukoľvek zabezpečiť si tlačové riešenia z počítača bez ohľadu na to, kde sa nachádza, schváliť dokumenty PDF a okamžite ich všetky odoslať do tlačiarne.

Speed feature icon

Poskytuje zákazníkom rýchly a jednoduchý nástroj na výpočet cien.

tvarovanie tlače pre podnikanie.

Prokom je užívateľská komunita spoločnosti Konica Minolta, kde môžete nájsť prieskum trhu, informácie a praktické nástroje, ktoré vám pomôžu byť lepšie informovaní, produktívnejší a v konečnom dôsledku výnosnejší. V spoločnosti Prokom veríme, že nejde len o to, čo robíte, ale o to, čo umožňujete.

Pridajte sa k Prokom