Jedna aplikácia na spracovanie všetkých veľkoformátových obrazov. Stačí pridať súbory, zobraziť náhľad a začať tlačiť.

KIP ImagePro je výkonná súbor softvéru, ktorý zvyšuje efektivitu pomocou riadenej automatizácie pracovných postupov v prostrediach s vysokými nárokmi a zároveň skracuje dobu spracovania.

Velkoformátová tlač


Dnešný marketing tlače už nie je tým, čím býval. Na digitálnu grafiku sa kladú vysoké nároky kvôli oznamovaniu informácií širokému publiku a zároveň zisťovaniu, ako znížiť prevádzkové náklady. Preto sa veľkoformát tlače stal jedným z nákladovo najefektívnejších spôsobov, ako môžu poskytovatelia tlačových služieb uspokojiť rastúce požiadavky trhu.

Veľkoformátová digitálna tlač je jednou z mála oblastí na celosvetovom trhu tlače, kde dochádza k rýchlym zmenám a rastu. Spoločnosť Konica Minolta vás vďaka svojim vysokokvalitným a jednoducho použiteľným softvérovým a hardvérovým tlačovým riešeniam môže bezpečne sprevádzať týmito zmenami a pomôcť vám dosiahnuť stanovené obchodné ciele.KIP ImagePro je výkonný súbor softvéru, ktorý kombinuje základné nástroje s brilantným multitaskingom v jednoducho použiteľnej aplikácii pre tlač, kopírovanie a skenovanie. Štandardné rozhranie ponúka produkčným operátorom alebo príležitostným používateľom nástroje Quick Access, prehliadač HD pre tlač oblastí záujmu a intuitívne funkce na úpravu úloh. Zásluhou štandardizovaných predvolených nastavení pre tlač výkresov zo softvéru CAD a grafiky predstavuje systém ImagePro najjednoduchší a najrýchlejší spôsob tlače. Vďaka rozšírenému súboru funkcií systému, ktorý je ovládateľný jedným kliknutím, majú technickí a grafickí odborníci všetko pevne v rukách.


Systém KIP ImagePro ponúka vnorenie, rozdelenie obrazu na viac častí, výmenu priamych farieb a prístup k funkciám správy farieb, ktoré sú dostupné iba v drahých grafických procesoroch RIP, a poskytuje tak odborníkom na farby nástroje, ktoré potrebujú na to, aby mohli riadne vykonávať svoju prácu.

Veľkoformát

Veľkoformát

Zjednodušte pracovný postup veľkoformátovej tlače

Teraz môžete vďaka jedinému softvérovému riešeniu zjednodušiť pracovný postup pri veľkoformátovej tlači.  Riešenie KIP ImagePro ponúka intuitívny štandardný režim pre efektívnu výrobu a rozšírený režim pre inteligentnú interakciu s obrazom. Tento softvér je zvláštny tým, že môžete tlačiť, kopírovať a skenovať pomocou jedinej aplikácie. Jednoduchšie to už nebude!

Hardvér
hardware icon
Tlačové systémy KIP

Tlačové systémy KIP sa vyrábajú na zákazku pre používateľov technických, grafických a kancelárskych dokumentov, ktorí majú vysoké nároky na kvalitu výstupu a vyžadujú presné spracovanie obrazu a sýte, výrazné a verné farby. Sú schopné produkovať živé farby, ohromujúcu grafiku a fotografické obrazy, ktoré zachytávajú jemné odtiene a farebné tóny s neprekonateľnou stabilitou farieb od prvého do posledného výtlačku.

Softvér
software icon
Jeden softvér na všetko

Teraz môžete vďaka jedinému softvérovému riešeniu zjednodušiť pracovný postup pri veľkoformátovej tlači. Riešenie KIP ImagePro ponúka intuitívny štandardný režim pre efektívnu výrobu a rozšírený režim pre inteligentnú interakciu s obrazom.

Služby
service icon
Vždy k vašim službám

Náš skúsený a erudovaný odborný personál zodpovie všetky vaše prípadné otázky a ukáže vám, ako daný produkt používať. Naše služby fungujú vo váš prospech, v rámci systému podpory, ktorý bol navrhnutý tak, aby vám a vašej spoločnosti umožnil plne využiť výhody riešenia. Ponúkame celý rad rôznych služieb, vrátane optimalizovaných tlačových služieb, ktoré zahŕňajú poradenstvo, implementáciu hardvéru a softvéru, správu pracovných postupov s cieľom zníženia výdavkov na dokumenty a inteligentné služby zabezpečenia pre váš bezpečný biznis.

Kľúčové vlastnosti


   

   

Ikona funkcie dotyku

Pokročilá tlač oblastí záujmu

Ikona funkcie dotyku

Prispôsobiteľné rozhranie pre personalizované zobrazenie a nástroje

Ikona funkcie dotyku

Jednoduché nasadenie

Ikona funkcie dotyku

Zobrazenie s vysokým rozlíšením

Ikona funkcie dotyku

Inteligentné overovanie úloh vo formáte PDF

Ikona funkcie dotyku

Inteligentné stohovanie KIP

Ikona funkcie dotyku

Brilantný multitasking

tvarovanie tlače pre podnikanie.

Prokom je užívateľská komunita spoločnosti Konica Minolta, kde môžete nájsť prieskum trhu, informácie a praktické nástroje, ktoré vám pomôžu byť lepšie informovaní, produktívnejší a v konečnom dôsledku výnosnejší. V spoločnosti Prokom veríme, že nejde len o to, čo robíte, ale o to, čo umožňujete.

Join Prokom

Program rozvoja podnikania od spoločnosti Konica Minolta

Program DIGITAL1234 vám ponúka štyri jednoduché kroky k ďalšiemu rozvoju podnikania. Program rozvoja podnikania od spoločnosti Konica Minolta bol navrhnutý tak, aby umožnil prosperovať firmám poskytovateľov tlače. Využíva prístup založený na príležitostiach, ktorý zákazníkom v štyroch praktických krokoch ukazuje, ako identifikovať, posudzovať, zdôvodňovať a implementovať nové obchodné príležitosti. Jediné, čo musíte urobiť, aby ste získali všetky tieto cenné informácie, je jednorazovo sa zaregistrovať, a to bez akýchkoľvek záväzkov alebo výdavkov.
 


Štyri kroky k vybudovaniu firmy:

  • IDENTIFIKÁCIA: Prečo je pre finančne spoľahlivé podnikanie rozumné zvážiť špecifickú príležitosť pre rast vašej firmy? Ponúkame veľké množstvo dokumentov White Paper zaoberajúcich sa širokým radom tém, ako je tlač prostredníctvom webu, tlač premenných dát, automatizácia pracovných postupov, inline dokončovanie a publikovanie kníh.
  • POSÚDENIE: Ako táto obchodná príležitosť zapadá do existujúcej prevádzkovej štruktúry? Naše príručky pre posudzovanie, vypracované nezávislými odborníkmi z odboru, vám pomôžu z praktického hľadiska posúdiť, či je vaša firma pripravená na konkrétnu novú obchodnú príležitosť, napríklad tlač prostredníctvom webu.
  • ZDÔVODNENIE: Ako iní poskytovatelia tlače profitujú z konkrétnej novej obchodnej príležitosti? Prečítajte si prípadové štúdie, ako iní zákazníci, ktorí sa vám podobajú, profitujú z obchodných príležitostí v rôznych oblastiach. Potom si môžete sami zdôvodniť, či je príslušná investícia prínosná.
  • IMPLEMENTÁCIA: Chcete zaistiť úspešnú implementáciu a súčasne sa vyhnúť nástrahám, ktoré môžu viesť ku sklamaniu? Podrobný sprievodca implementáciou vypracovaný nezávislým odborníkom z odboru vám umožní uviesť novú obchodnú príležitosť do praxe vo vašej spoločnosti. Vzhľadom na to, že implementácia novej obchodnej príležitosti môže byť zložitou záležitosťou, ponúkame samozrejme tiež praktickú podporu v priebehu implementačnej fázy.