Konica Minolta Slovakia, ako tradičný hlavný partner konferencie PrintProgress, Vás srdečne pozýva na 5. ročník tohto obľúbeného polygrafického podujatia.
 
24.-25. septembra sa v Hoteli Holiday Inn v Trnave stretne slovenská a česká polygrafická špička pri odbornej diskusii na tému „Spájame odvetvia“.
Nenechajte si ujsť novinky nielen v rámci konferencie, ako aj praktické workshopy na druhý deň dopoludnia. Samozrejme bude čas aj na oddych počas neformálneho večerného programu. Odborný program konferencie nájdete tu.

Účastnícky poplatok za obidva dni v hodnote 169,- € za Vás uhradí spoločnosť Konica Minolta Slovakia, stačí sa zaregistrovať nižšie.
Poplatok za ubytovanie je potrebné uhradiť individuálne po príchode na hotel.
 
Tešíme sa na spoločné stretnutie!

Registrácia

Účasť na konferencii:*

Účasť na večernom programe:*

Účasť na workshopoch:*

Ubytovanie:*

Vami uvedené osobné údaje budú spracované výhradne za účelom uskutočnenia registrácie na podujatie „Konferencia Printprogress“ podľa našich Zásad ochrany osobných údajov.

Organizátor podujatia oznamuje, že v súvislosti s konaním podujatia môžu byť vyhotovené fotografie a audiovizuálne záznamy zachycujúce účastníkov, ktoré môžu byť následne používané Organizátorom podujatia a jeho partnermi pre marketingové účely na obdobie 2 rokov od realizácie podujatia. Fotograf bude na podujatí viditeľne označený. Za vyhotovovanie a užívanie takýchto fotografií a audiovizuálnych záznamov neprislúcha účastníkom podujatia akákoľvek odmena a ani iná náhrada. Účasťou na podujatí udeľujete s vyššie uvedeným súhlas. Súhlas je možné vziať kedykoľvek späť. Pokiaľ si neželáte byť na akcii audio/vizuálne zachytený(á), oznámte to, prosím, organizátorom pri registrácii pri vstupe na podujatie. V takom prípade nebudete na záznamoch zachytený(á).

Mám záujem aj o ďalšie novinky zo sveta Konica Minolta:
Príležitostne zasielané informácie budú o aktuálnych produktoch a službách spoločnosti Konica Minolta Slovakia, ktoré sa týkajú Vašich osobných záujmov. Údaje budú spracované v súlade s Podmienkami používania.

Polia označené * sú povinné!

Poznámka - vaše aktuálne nastavenie cookies vás vylúčia z prijímania propagačných noviniek e -mail! Chcete -Li tieto aktualizácie povoliť, aktualizujte nastavenia cookies.